Felinoterapeuta

Monika Słapek

Obcowanie z kotem rozwija wrażliwość u dzieci, uczy empatii. Dziecko reagując w naturalny sposób na zachowania kota okazuje swoje emocje i uczucia.


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Psycholodzy

Psycholog osób dorosłych, seksuolog

Pracuję z osobami dorosłymi i starszą młodzieżą, prowadzę konsultacje, poradnictwo psychologiczne oraz psychoedukację.

Psycholog dzieci, młodzieży i osób dorosłych, socjoterapeuta

Pracuje z osobami w każdym wieku. Doświadczenie zdobywałam jako socjoterapeuta  osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz udzielając wsparcia osobom z niepełnosprawnościami.

Psycholog dzieci i młodzieży

Pracuję jako psycholog dla dzieci w wieku 6-15 lat w świetlicy socjoterapeutycznej. Prowadzę również konsultacje z rodzicami i udzielam wsparcia. 

Psycholog dziecięcy

Obecnie pracuję jako psycholog dla dzieci i rodzin, w ośrodku wsparcia dziennego.Pracowałam również z osobami starszymi, dorosłymi, osobami z niepełnosprawnością.

Psycholog wielojęzyczny

Podejmuję się biegłego prowadzenia terapii w j. ukraińskim, j. angielskim oraz j. polskim. Ukończyłam psychologię, szkolenie psychoterapeuty oraz kurs SI

Logopedzi / Neurologopedzi

Neurologopeda

Jestem neurologopedą, terapeutą i diagnostą miofukcjonalnym. W zawodzie logopedy kieruję się holistycznym i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Logopeda

Jestem logopedą i glottodydaktykiem. Najchętniej pracuje z dziećmi prezentującymi zaburzenia artykulacji oraz opóźniony rozwój mowy. Moim szczególnym zainteresowaniem jest dwujęzyczność.

Logopeda ogólny i kliniczny

Pracowałam terapeutycznie z dziećmi w różnym wieku, obecnie pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Interesuję się logopedią artystyczną i medialną – zajmuję się prowadzeniem zajęć z emisji głosu i techniki mowy.

Terapeuci Integracji Sensorycznej

Pracę z dziećmi rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów. Pracowała w placówkach przedszkolnych, na koloniach i obozach w charakterze wychowawcy, właścicielka żłobka. Terapią SI zajmuje się od 2017roku.

Terapeuta i diagnosta SI

Terapeuta i diagnosta SI

Provider NEUROFLOW ATS® Nauczyciel, terapeuta integracji sensorycznej, rehabilitant dzieci i niemowląt. Doświadczenie czerpie z pracy w przedszkolach, szkole i poradni.

Jestem osobą dynamiczną i czerpiącą radość ze swojej pracy. Uważam, że podstawą skutecznej terapii jest nawiązanie relacji z dzieckiem opartej na zrozumieniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Terapeuta i diagnosta SI

Dietetycy / Psychodietetycy

Pozostali pracownicy

Psychodietetyk

Zajmuję się tworzeniem indywidualnych planów żywieniowych. Wprowadzając dialog motywujący do swojej pracy, stawiam przede wszystkim na aktywne słuchanie, empatię i wsparcie.

Dietetyk

Jestem dietetykiem klinicznym z zamiłowania. Dotychczasowe doświadczenie z pacjentami pozwoliło mi na utworzenie indywidualnego protokołu terapeutycznego dla każdego.

Pedagog specjalny, terapeuta WWR i TUS, założyciel AKSON

W swojej pracy staram się zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Troszczę się o to, aby w Centrum Akson, każdy miał powód do uśmiechu, czuł się potrzebny i akceptowany.

Trener TZA, psychotraumatolog,
diagnosta pedagogiczny

Adriana Milik

Specjalizuję się w diagnostyce dyskalkulii i dysleksji rozwojowej oraz przyczyn niepowodzeń szkolnych w poradni niepublicznej. W pracy wykorzystuje metodę Kids'Skills

Pedagodzy

Pedagog specjalny, terapeuta ręki, trener TUS

Doświadczenie w pracy zdobywałam pracując w różnych placówkach. Przeprowadzam diagnozę funkcjonalną dziecka z wykorzystaniem narzędzia diagnostycznego PEP-3-PL.

Kinezjolog

Moją intencją jest po prostu pomóc ludziom poczuć się lepiej. Rozwój osobisty stał się moją życiową pasją. Satysfakcja, gdy ktoś wraca do równowagi, ma więcej energii, spokoju, lekkości – jest bezcenna.

Mediator sądowy i rodzinny

Pomagam uczestnikom mediacji w znalezieniu złotego środka. Uczestniczę także w mediacjach sądowych (jestem wpisana na listę mediatorów sądowych w Warszawie)

Obsługa pacjentów i bieżących spraw poradni

Bartosz Korczyński

Certyfikowany edukator w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, czynnie udzielający się w służbie zdrowia. Z zamiłowania podróżnik i kierowca zawodowy pojazdów dalekobieżnych.