Asilo Martyna Stanisławska NIP: 1132836871, al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Logopedzi / Neurologopedzi

Neurologopeda

Jestem neurologopedą, terapeutą i diagnostą miofukcjonalnym. W zawodzie logopedy kieruję się holistycznym i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Logopeda ogólny i kliniczny

Jestem logopedą i najchętniej pracuje z dziećmi prezentującymi zaburzenia artykulacji oraz opóźniony rozwój mowy.

Logopeda ogólny i kliniczny

Pracowałam terapeutycznie z dziećmi w różnym wieku, obecnie pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Interesuję się logopedią artystyczną i medialną – zajmuję się prowadzeniem zajęć z emisji głosu i techniki mowy.

Terapeuci Integracji Sensorycznej

Pracę z dziećmi rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów. Pracowała w placówkach przedszkolnych, na koloniach i obozach w charakterze wychowawcy, właścicielka żłobka. Terapią SI zajmuje się od 2017roku.

Terapeuta i diagnosta SI

Terapeuta i diagnosta SI

Pedagog specjalny z doświadczeniem w pracy z dziećmi zdobytym podczas wieloletniej pracy w szkole oraz prowadząc diagnozy i terapię SI w warunkach poradni.

Jestem osobą dynamiczną i czerpiącą radość ze swojej pracy. Uważam, że podstawą skutecznej terapii jest nawiązanie relacji z dzieckiem opartej na zrozumieniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Terapeuta i diagnosta SI

Dietetycy / Psychodietetycy

Pozostali pracownicy

Psychodietetyk

Zajmuję się tworzeniem indywidualnych planów żywieniowych. Wprowadzając dialog motywujący do swojej pracy, stawiam przede wszystkim na aktywne słuchanie, empatię i wsparcie.

Dietetyk

Jestem dietetykiem klinicznym z zamiłowania. Dotychczasowe doświadczenie z pacjentami pozwoliło mi na utworzenie indywidualnego protokołu terapeutycznego dla każdego.

Pedagog specjalny, terapeuta WWR i TUS, założyciel AKSON

W swojej pracy staram się zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Troszczę się o to, aby w Centrum Akson, każdy miał powód do uśmiechu, czuł się potrzebny i akceptowany.

Pedagodzy

Pedagog specjalny, terapeuta ręki, trener TUS i TZA, diagnosta niepowodzeń szkolnych

Doświadczenie w pracy zdobywałam pracując w różnych placówkach. Przeprowadzam diagnozę niepowodzeń szkolnych u dzieci, diagnozę i terapię ręki, prowadzę również rewalidację oraz TUS i TZA.

Pedagog specjalny, terapeuta ręki, trener TUS

Doświadczenie w pracy zdobywałam pracując w różnych placówkach. Przeprowadzam diagnozę funkcjonalną dziecka z wykorzystaniem narzędzia diagnostycznego PEP-3-PL.

Kinezjolog

Moją intencją jest po prostu pomóc ludziom poczuć się lepiej. Rozwój osobisty stał się moją życiową pasją. Satysfakcja, gdy ktoś wraca do równowagi, ma więcej energii, spokoju, lekkości – jest bezcenna.

Mediator sądowy i rodzinny

Pomagam uczestnikom mediacji w znalezieniu złotego środka. Uczestniczę także w mediacjach sądowych (jestem wpisana na listę mediatorów sądowych w Warszawie)

Obsługa pacjentów i bieżących spraw poradni

Bartosz Korczyński

Certyfikowany edukator w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, czynnie udzielający się w służbie zdrowia. Z zamiłowania podróżnik i kierowca zawodowy pojazdów dalekobieżnych.

Felinoterapeuta

Monika Słapek

Obcowanie z kotem rozwija wrażliwość u dzieci, uczy empatii. Dziecko reagując w naturalny sposób na zachowania kota okazuje swoje emocje i uczucia.

Pedagog specjalny, wykładowca akademicki, psycholog diagnosta ADOS-2

Wioleta Wieczorek-Płochocka

Jestem autorką wielu publikacji naukowych, na co dzień pracują jako wykładowca akademicki. Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek

 

Pedagog specjalny, terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej, psycholog diagnosta ADOS-2

Dominika Skrzypczuk

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z różnymi niepełnosprawnościami. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci.

Psycholodzy

Psycholog osób dorosłych, seksuolog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Pracuję z osobami dorosłymi i starszą młodzieżą, prowadzę konsultacje, poradnictwo psychologiczne oraz psychoedukację.

Psycholog dzieci i młodzieży

Pracuję jako psycholog dla dzieci w wieku 6-15 lat w świetlicy socjoterapeutycznej. Prowadzę również konsultacje z rodzicami i udzielam wsparcia. 

Psycholog dziecięcy

Obecnie pracuję jako psycholog dla dzieci i rodzin, w ośrodku wsparcia dziennego.Pracowałam również z osobami starszymi, dorosłymi, osobami z niepełnosprawnością.

Psycholog dzieci, młodzieży i osób dorosłych, psychotraumatolog

Jestem psychologiem i psychotraumatologiem pracującym w języku polskim i angielskim. Moim priorytetem jest dopasowanie procesu terapeutycznego do Twoich potrzeb, pozostając wrażliwą na Twoje doświadczenia i życiowe wybory.

 

Psycholog par i rodzin, osób dorosłych oraz młodzieży, trener TUS oraz psycholog diagnosta

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz diagnostyczne osób dorosłych i młodzieży oraz terapię dla rodzin/par. Udzielam również konsultacji rodzicom i opiekunom znajdujących się w trudnej sytuacji wychowawczej

Psycholog dzieci, młodzieży i osób dorosłych, socjoterapeuta, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Pracuje z osobami w każdym wieku. Doświadczenie zdobywałam jako socjoterapeuta  osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz udzielając wsparcia osobom z niepełnosprawnościami.

Psychiatrzy

Lekarz psychiatra, psychiatra dziecięcy, specjalista medycyny rodzinnej (Nr PWZ: 1316099)

Jakub Garbacki

Przyjmuję pacjentów dorośłych oraz dzieci i młodzież (bez ograniczeń wiekowych). W swojej pracy stosuję najnowsze i skuteczne metody terapii potwierdzone przez medycynę opartą na faktach naukowych (EBM).

Neurologopeda

Jestem specjalistą w dziedzinie logopedii i neurologopedii. Pracuje z pacjentami w każdym wieku. W swojej praktyce wykorzystuje także komunikacje alternatywną i wspomagającą

Logopeda ogólny i kliniczny

Jako logopeda pracuję już od 8 lat. Tworzę własne pomoce logopedyczne i wykorzystuje elementy terapii ręki. W swojej pracy łączę naukę i zabawę. Lubię pracować z wadami wymowy, afazją dziecięcą oraz niedosłuchem.

Recepcjonistka

Natalia Barlak

Doświadczenie pedagogiczne zdobywałam podczas pracy w placówkach przedszkolnych. Prywatnie mama Józia oraz posiadaczka kudłatego Karmelka.