Obsługa pacjentów i bieżących spraw poradni

Bartosz Korczyński

Certyfikowany edukator w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, czynnie udzielający się w służbie zdrowia. Z zamiłowania podróżnik i kierowca zawodowy pojazdów dalekobieżnych.

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Logopedzi / Neurologopedzi

Logopeda, neurologopeda

Jestem neurologopedą, terapeutą i diagnostą miofukcjonalnym. W zawodzie logopedy kieruję się holistycznym i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Logopeda ogólny i kliniczny

Pracowałam terapeutycznie z dziećmi w różnym wieku, obecnie pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Interesuję się logopedią artystyczną i medialną – zajmuję się prowadzeniem zajęć z emisji głosu i techniki mowy.

Neurologopeda, logopeda, wykładowca akademicki, lingwista

Jestem specjalistą w dziedzinie logopedii i neurologopedii. Pracuje z pacjentami w każdym wieku. W swojej praktyce wykorzystuje także komunikacje alternatywną i wspomagającą

Logopeda ogólny i kliniczny

Jako logopeda pracuję już od 8 lat. Tworzę własne pomoce logopedyczne i wykorzystuje elementy terapii ręki. W swojej pracy łączę naukę i zabawę. Lubię pracować z wadami wymowy, afazją dziecięcą oraz niedosłuchem.

Dietetycy

Dietetyk, wykładowca akademicki

Jestem dietetykiem klinicznym z zamiłowania. Dotychczasowe doświadczenie z pacjentami pozwoliło mi na utworzenie indywidualnego protokołu terapeutycznego dla każdego.

Pozostali pracownicy

Naturopata, kinezjolog

Moją intencją jest po prostu pomóc ludziom poczuć się lepiej. Rozwój osobisty stał się moją życiową pasją. Satysfakcja, gdy ktoś wraca do równowagi, ma więcej energii, spokoju, lekkości – jest bezcenna.

Mediator sądowy i rodzinny

Pomagam uczestnikom mediacji w znalezieniu złotego środka. Uczestniczę także w mediacjach sądowych (jestem wpisana na listę mediatorów sądowych w Warszawie)

Obsługa pacjentów i bieżących spraw poradni

Oliwia Korczyńska

Dba o przyjazną atmosferę w naszym centrum. Jej miłość do zwierząt sprawia, że jest empatyczna i wyrozumiała. Dzięki jej troskliwości każdy pacjent czuje się tutaj wyjątkowo i komfortowo.

Felinoterapeuta

Monika Słapek

Obcowanie z kotem rozwija wrażliwość u dzieci, uczy empatii. Dziecko reagując w naturalny sposób na zachowania kota okazuje swoje emocje i uczucia.

Psycholog osób dorosłych, trener Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązań, psychoonkolog w trakcie studiów

Obecnie udzielam wsparcia pacjentom z diagnozą onkologiczną oraz ich bliskim. Pracuję w nurtach akceptacji i zaangażowania (ACT), Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz logoterapii.

Psycholog dzieci i młodzieży, pedagog specjalny, diagnosta Conners 3, ADOS-2, Binet V

Prowadzę diagnozę i terapię psychologiczną. W swojej pracy terapeutycznej łączę wiedzę pedagogiczną z wiedzą z zakresu psychologii. Dodatkowo przeprowadzam całościowe diagnozy.

Psycholog, psychotraumatolog w terapii EMDR, seksuolog, terapeuta par i rodzin, terapeuta uzależnień

Z pacjentami terapeutycznie pracuję integrując nurty: behawioralno-poznawczy, terapii schematów, nurt holistyczny. W ramach psychoterapii zapraszam osoby identyfikujące się jako DDA/DDD, cierpiące na zaburzenia osobowości, PTSD i cPTSD, osoby LGBTQ+.

Psycholodzy

Psycholog dzieci, młodzieży i osób dorosłych, psychoterapeuta w trakcie szkolenia (nurt integracyjny), psycholog transportu - urlop macierzyński

Oferuję pomoc w zakresie trudności emocjonalnych, wahań nastroju, poczucia braku sensu życia,w radzeniu sobie z trudnościami rozwojowymi dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla rodziców  w problemach wychowawczych.

Psycholog dzieci, młodzieży i osób dorosłych, psychotraumatolog

Jestem psychologiem i psychotraumatologiem pracującym w języku polskim i angielskim. Moim priorytetem jest dopasowanie procesu terapeutycznego do Twoich potrzeb, pozostając wrażliwą na Twoje doświadczenia i życiowe wybory.

 

Neuropsycholog, psycholog osób dorosłych, trener Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązań

Prowadzę diagnozę i terapię neuropsychologiczną. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję założenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz wiedzę z zakresu neuropsychologii

Psycholog osób dorosłych i młodzieży, trener Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązań, psychoterapeuta w trakcie szkolenia (nurt humanistyczny)

Udzielam wsparcia psychologicznego osobom borykającym się z kryzysami życiowymi, zaburzeniami nastroju,zaburzeniami odżywiania, osobom neuroatypowym, z lękami i fobiami.

Psycholog osób dorosłych, terapeuta TSR w trakcie certyfikacji, terapeuta Treningu Umiejętności Społecznych

Jeśli poszukujesz wsparcia psychologicznego, nie radzisz sobie z emocjami, mierzysz się z różnymi problemami, odczuwasz stres albo potrzebujesz rozmowy – zapraszam, porozmawiajmy.

Psycholog dzieci i młodzieży, pedagog specjalny

Prowadzę diagnozę i terapię psychologiczną. W swojej pracy terapeutycznej łączę wiedzę pedagogiczną z wiedzą z zakresu psychologii

Pedagog specjalny, terapeuta WWR i TUS, wykładowca akademicki, założyciel AKSON

W swojej pracy staram się zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Troszczę się o to, aby w Centrum Akson, każdy miał powód do uśmiechu, czuł się potrzebny i akceptowany.

Pedagodzy / pedagodzy specjalni

Pedagog specjalny, terapeuta ręki, trener TUS i TZA, diagnosta niepowodzeń szkolnych

Doświadczenie w pracy zdobywałam pracując w różnych placówkach. Przeprowadzam diagnozę niepowodzeń szkolnych u dzieci, diagnozę i terapię ręki, prowadzę również rewalidację oraz TUS i TZA.

Pedagog specjalny, trener TUS, diagnosta CONNERS 3 i ADOS-2

Doświadczenie w pracy zdobywałam pracując w różnych placówkach. Przeprowadzam diagnozę funkcjonalną dziecka jak i diagnozę z wykorzystanie specjalistycznych narzędzi.

Psychiatrzy

Lekarz psychiatra dzieci i młodzieży

 

Prowadzę prywatną praktykę lekarską i angażuje się w szkolenia z zakresu profilaktyki zdrowia. Posiadam bogate doświadczenie w pracy na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży oraz w poradniach zdrowia psychicznego.

Logopeda, surdologopeda

Pracuję z pacjentami w różnym wieku. W swojej pracy poza koncentracją na celach terapeutycznych zwracam uwagę na dobry kontakt z dzieckiem oraz współpracę z rodzicem.

Terapeuci Integracji Sensorycznej

Terapeuta i diagnosta SI

Pedagog specjalny z doświadczeniem w pracy z dziećmi zdobytym podczas wieloletniej pracy w szkole oraz prowadząc diagnozy i terapię SI w warunkach poradni.

Jestem psychologiem od kilkunastu lat pracującym z dziećmi w każdym wieku. W pracy terapeuty łączę doświadczenie psychologa i rodzica. Kieruję się zawsze dobrem dziecka, pracuje także z maluszkami.

Terapeuta i diagnosta SI, psycholog, trener TUS

Anita Czapla

Jestem pedagogiem od kilkunastu lat pracującym z dziećmi w wieku żłobkowym i ich rodzicami. W pracy terapeuty kieruję się zasadą, iż dobra terapia to dobra relacja.

Terapeuta i diagnosta SI