Twoje dziecko w wieku nastoletnim ma problem, aby z powodzeniem odnaleźć się w swoim środowisku rówieśniczym? Trening umiejętności społecznych dla młodzieży Warszawa to rozwiązanie stanowiące szansę na to, aby rok szkolny nie wiązał się dla nastolatka z przedłużającym się psychologicznym kryzysem.

 

Prowadzący zajęcia dla nastolatków specjaliści wykorzystują techniki, które rozwijają pozytywną motywację u uczestnika, kształtują empatię, uczą go zwracać uwagę na swoje mocne strony i pozwalają poradzić sobie z nadmierną krytyką, jaką wielu młodych ludzi kieruje w swoją stronę.

 

Zajęcia odbywają się w przyjaznych warunkach, a uczestnicy mający na celu trenowanie swoich kompetencji społecznych, mogą pod okiem eksperta wykształcić umiejętności komunikacji zarówno z przedstawicielami swojej grupy wiekowej, jak i dorosłymi.

TUS dla nastolatków i młodzieży Warszawa

Jak wyglądają zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych?

Trenowanie umiejętności społecznych w Centrum Terapii i Rozwoju Akson jest prowadzone w formie odbywających się regularnie, grupowych spotkań.

 

W ich trakcie uczestnicy rozwijają swoje umiejętności komunikacji oraz nabywają kompetencje społeczne w bezpiecznych warunkach warsztatowych. Psycholog w trakcie zajęć prezentuje różne ćwiczenia, które wykorzystują choćby modelowanie, generalizację czy odgrywanie ról. Przed rozpoczęciem zajęć w formie praktycznej terapeuta klarownie wyjaśnia sens poszczególnych ćwiczeń oraz tłumaczy wszelkie istotne zagadnienia tak, aby dla każdego uczestnika zajęć były one jasne.

 

Postawa uczestników podczas spotkania jest wnikliwie analizowana, a następnie prowadzący tłumaczy im, jakie aspekty ich zachowania są prawidłowe, a co należałoby poprawić. Dzięki temu, po cyklu spotkań wychodzą oni z nową wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają im swobodniej funkcjonować w społeczeństwie.

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin