BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Ankiety satysfakcji

Dziękujemy, że jesteście częścią rodziny Centrum Terapii i Rozwoju Akson!

 

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle cenne, ponieważ pomagają nam doskonalić nasze usługi i dbać o Wasze potrzeby. Jeśli macie pytania lub chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami, zapraszamy do kontaktu lub zostawienia swojej opinii. Wasze sukcesy są naszym sukcesem, a Wasze historie inspirują nas do dalszej pracy na rzecz rozwoju i wsparcia 💙🤗

W tej zakładce pragniemy podzielić się z Wami refleksjami i doświadczeniami osób, które zdecydowały się na współpracę z Centrum Terapii i Rozwoju Akson. Oto niektóre z ich przemyśleń i spostrzeżeń:

 

🌟 "Znalezienie tego centrum było dla naszej rodziny jak znalezienie skarbu. Nasza córka potrzebowała pomocy w rozwoju mowy, i dzięki profesjonalistom z Akson, dokonaliśmy ogromnych postępów. Pełen szacunek dla Pani Oli naszej logopedki." - Katarzyna D.

 

🌟 "Mój syn uczestniczył w zajęciach z integracji sensorycznej, a efekty były widoczne niemal od razu. To niesamowite, jak dużo może zdziałać odpowiednia terapia. Polecam!" - Andrzej S.

 

🌟 "Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera. Nasz syn, który borykał się z dysleksją, znalazł tu wsparcie i motywację do nauki. Terapia logopedyczna i terapia ręki okazały się strzałem w dziesiątkę." - Agnieszka K.

 

🌟 "Centrum Akson to miejsce, które stawia na rozwój i dobro swoich pacjentów. Nasza córka uczęszcza na zajęcia logopedyczne i widzimy ogromny postęp. Dziękujemy!" - Tomasz i Marta P.

 

🌟 "Po traumie rodziny nasza córka potrzebowała wsparcia psychologicznego. Terapeuta Pani Eliza w Centrum Akson okazała się być cierpliwa i kompetentna. Dzięki temu odzyskaliśmy spokój i harmonię w naszym domu." - Anna R.

 

🌟 "Każda wizyta w Akson to krok w stronę poprawy. Terapia ręki dała naszemu synowi większą niezależność i pewność siebie. Dziękujemy!" - Piotr i Karolina L.

Opinie