Umów się online

Zadzwoń do nas

Profesjonalna terapia z kotem Warszawa

 

Nasi wykwalifikowani felinoterapeuci są doświadczonymi specjalistami, którzy wykorzystują unikalne podejście terapeutyczne oparte na relacji człowiek-kot. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a terapia dostosowywana jest do jego potrzeb i celów. Chociaż felinoterapia, czyli leczenie kotem nadal nie jest bardzo popularna, eksperci uważają, że przynosi duże korzyści terapeutyczne.

W Aksoncentrum wykorzystujemy holistyczne podejście do terapii z kotem, uwzględniając aspekty emocjonalne, społeczne i fizyczne. Nasze usługi felinoterapeutyczne w Warszawie są dostępne dla wszystkich, którzy szukają naturalnej i efektywnej metody wsparcia w poprawie jakości życia.

 

Kototerapia Warszawa – cennik i plan zajęć

 

Pacjentów, których interesuje terapia z kotem, zapraszamy na zajęcia. Aktualne ceny felinoterapii można znaleźć w zakładce cennik. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na sesję, która pomoże doświadczyć korzyści płynących z terapii z kotem.

Siła skuteczności felinoterapii polega na relacji, jaka tworzy się między pacjentem a kotem. Koty to niezwykłe zwierzęta, znane ze swojej zdolności do wyczuwania emocji człowieka. W terapii z kotem wykorzystuje się tę zdolność, tworząc warunki do budowania zaufania, redukowania stresu i zwiększania poczucia bezpieczeństwa. Zajęcia kociej terapii prowadzi doświadczony felinoterapeuta.

Felinoterapia - Kototerapia Warszawa

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Zapisz się na zajęcia

Felinoterapia Warszawa – leczenie z udziałem kota

Oferta: felinoterapia Warszawa to rodzaj terapii, która wykorzystuje obecność i interakcję z kotem do poprawy zdrowia psychicznego i fizycznego dziecka. W Centrum Akson oferujemy profesjonalną felinoterapię w Warszawie, która pomaga w poprawie jakości życia i samopoczucia pacjentów.

 

Kocia terapia Warszawa – korzyści płynące z terapii ze zwierzętami

 

Dla osób, które mają problem w nawiązywaniu relacji i ogólnie – dla pacjentów izolujących się społecznie kot może stanowić źródło pozytywnej interakcji i motywacji do nawiązywania więzi. Terapia z kotem może pomóc w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych oraz budowaniu relacji. Co więcej, już sama obecność kota na zajęciach terapeutycznych działa uspokajająco i relaksująco, co może pomóc w redukcji stresu i napięcia emocjonalnego. Interakcja z kotem może wywołać uczucie radości i zadowolenia, wpływając pozytywnie na ogólne samopoczucie.

 

Nasze zajęcia w obiektywie aparatu: