Nigdy nie jest za późno, aby zawalczyć o siebie i poprawę swojego samopoczucia! Trudno cieszyć się codziennością, gdy czujemy się nieswojo w kontaktach z innymi. Jest to spore ograniczenie zarówno pod kątem towarzyskim, jak i zawodowym.

 

Z tego powodu warto skorzystać z usługi TUS dla dorosłych Warszawa oferowanej przez Centrum Terapii i Rozwoju Akson. Systematyczny trening umiejętności społecznych może zaowocować wyższą pewnością siebie i lepszym rozumieniem emocji – zarówno swoich, jak i tych żywionych przez innych ludzi.

 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

TUS dla Dorosłych - Trening umiejętności społecznych Warszawa

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Jak wyglądają zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych?

Trenowanie umiejętności społecznych w Centrum Terapii i Rozwoju Akson jest prowadzone w formie odbywających się regularnie, grupowych spotkań.

 

W ich trakcie uczestnicy rozwijają swoje umiejętności komunikacji oraz nabywają kompetencje społeczne w bezpiecznych warunkach warsztatowych. Psycholog w trakcie zajęć prezentuje różne ćwiczenia, które wykorzystują choćby modelowanie, generalizację czy odgrywanie ról. Przed rozpoczęciem zajęć w formie praktycznej terapeuta klarownie wyjaśnia sens poszczególnych ćwiczeń oraz tłumaczy wszelkie istotne zagadnienia tak, aby dla każdego uczestnika zajęć były one jasne.

 

Postawa uczestników podczas spotkania jest wnikliwie analizowana, a następnie prowadzący tłumaczy im, jakie aspekty ich zachowania są prawidłowe, a co należałoby poprawić. Dzięki temu, po cyklu spotkań wychodzą oni z nową wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają im swobodniej funkcjonować w społeczeństwie.