BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Trening Zastępowania Agresji to specjalistyczna usługa oferowana w Centrum Terapii i Rozwoju Akson, która adresowana jest do osób borykających się z problemem agresji oraz trudnościami w kontrolowaniu emocji i impulsów.

 

W ramach treningu uczymy się zastępować agresywne zachowania alternatywnymi, bardziej konstruktywnymi sposobami radzenia sobie w trudnych sytuacjach. W programie szkolenia wykorzystywane są nowoczesne techniki terapeutyczne, takie jak trening umiejętności społecznych, terapia poznawczo-behawioralna, a także terapia psychodynamiczna.

 

Trening Zastępowania Agresji składa się z kilku etapów, w tym diagnozy i oceny problemu, opracowania indywidualnego planu terapeutycznego oraz regularnych sesji terapeutycznych prowadzonych przez doświadczonych terapeutów. Podczas sesji klienci uczą się rozpoznawać sygnały poprzedzające agresywne zachowania, kontrolować emocje i reagować w bardziej adekwatny sposób.

 

Dzięki treningowi zastępowania agresji klienci zyskują nie tylko nowe umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, ale także poprawiają swoje relacje z innymi ludźmi oraz zwiększają swoją samoocenę. Usługa jest skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i młodzieży.

 

Zapraszamy do skorzystania z usługi Treningu Zastępowania Agresji w Centrum Terapii i Rozwoju Akson, gdzie nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci rozwiązać problem agresji i zdobyć nowe umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

 

Zajęcia realizowane w tygodniu w godzinach popołudniowych.

 

Trening Zastępowania Agresji Warszawa

Jak skutecznie radzić sobie z problemem agresji i poprawić swoje relacje z innymi