Pedagog specjalny / Właściciel

Martyna Stanisławska

Jestem absolwentką studiów I i II stopnia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, ukończyłam specjalizację z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, wychowania przedszkolnego oraz edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.

 

Ponadto ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania w oświacie, szereg kursów i szkoleń z zakresu m.in. Treningu Umiejętności Społecznych, narzędzi diagnostycznych KORP, bajkoterapii, dogoterapii.

 

W 2021 roku założyłam Centrum Terapii w Warszawie w którym dbam o ciepłą atmosferę, wsparcie terapeutów w ich warsztacie pracy a także wspiera rodziców w przejściu przez proces uzyskania dokumentacji w poradniach publicznych.

 

Doświadczenie zdobywałam przez pierwsze lata jako nauczyciel wspomagający i pedagog specjalny (zarówno w placówkach publicznych jak i prywatnych) w kolejnych latach jako dyrektor placówek niepublicznych o charakterze integracyjnym i terapeutycznym. Przez ostatnie lata kierowałam pracą publicznego przedszkola.

 

W swojej pracy staram się zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji, oraz stworzyć jak najlepsze warunki dla ich rozwoju. Troszczę się o to, aby w Centrum Akson, każdy miał powód do uśmiechu, czuł się potrzebny i akceptowany.

Partnerzy

ul. Filomatów 27 lok. 2
04-134 Warszawa

+48 697 - 343 - 396

biuro@aksoncentrum.pl

www.aksoncentrum.pl