BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Justyna Kamińska

Surdologopeda, logopeda

Jestem surdologopedą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami w różnym wieku. Moje zadanie to nie tylko terapia logopedyczna, ale także nawiązanie ciepłego i pełnego zaufania kontaktu zarówno z dziećmi, jak i ich rodzicami.

 

Wierzę, że kluczem do skutecznej terapii jest współpraca i zrozumienie potrzeb każdej rodziny, dlatego zawsze stawiam na otwartą komunikację i zaangażowanie opiekunów w proces terapeutyczny.

 

Każdego dnia pracuję z pasją, pomagając moim pacjentom przezwyciężać trudności w komunikacji i osiągać pełnię swojego potencjału. Moje podejście łączy nowoczesne metody terapeutyczne z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, pozwala na osiąganie najlepszych rezultatów. Dbam o to, by każde dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie, a rodzice byli aktywnie zaangażowani w proces terapeutyczny, co jest nieocenionym wsparciem dla ich pociech.

 

Praca z dziećmi jest dla mnie nie tylko zawodem, ale i pasją, która napędza mnie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy, aby móc jak najlepiej pomagać moim pacjentom.