BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Jagna Romanowska

Mediator rodzinny i sądowy

Jestem radcą prawnym oraz mediatorem. Od 2020 roku widnieję na listach stałychmediatorów obu warszawskich Sądów Okręgowych.

 

Moje życie zawodowe koncentruje się obecnie wokół mediacji, w której łączę przygotowanie prawniczez umiejętnościami pomocy w rozwiązywaniu sporów.Specjalizuję się w mediacjach rodzinnych gdyż dobro rodziny, a zwłaszcza dzieci, od czasów studiównajbardziej leżało mi na sercu. Już pracę magisterską w 2007 roku pisałam z prawa rodzinnegorozważając ważne powody mogące skutkować rozwiązaniem stosunku przysposobienia czyli adopcji.

 

W 2014 roku z wynikiem bardzo dobrym ukończyłam studia podyplomowe na kierunku PraktycznaPsychologia Społeczna w ówczesnej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (obecny UniwersytetSWPS).Podczas doskonalenia zawodowego, ukończyłam szkolenia: „Mediacje.

 

Przygotowanie dowykonywania zawodu mediatora”; „Mediator szkolny – szkolenie kwalifikacyjne”; „Train the Trainer –trening umiejętności trenerskich”, “Zarządzanie projektem”.Od stycznia 2023 roku rozpoczynam studia podyplomowe na Kierunku Mediator wg NVC Marshalla B.Rosenberga w Collegium Civitas w Warszawie, by dalej kształcić się w zakresie komunikacji