BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Agnieszka Kucharczyk

Terapeuta ręki, diagnosta pedagogiczny z zakresu niepowodzeń szkolnych, trener TUS oraz TZA

Jestem pedagogiem specjalnym z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi z trudnościami na różnych etapach edukacji. Ukończyłam studia wyższe z zakresu psychopedagogiki, pedagogiki opiekunczo-wychowawczej, oligofrenopedagogiki z terapią pedagogiczną i pedagogikę resocjalizacyjną.
 
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Szkołach Specjalnych, Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych i Socjoterapeutycznych i Przedszkolach Integracyjnych. Posiadam doświadczenie we wspieraniu funkcjonowania dzieci w spektrum autyzmu, ADHD, FAS, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, z niepełnosprawnością intelektualną, z młodzieżą zdemoralizowana a także zagrożona demoralizacją.
 
Mam ukończone kursy z Treningu Umiejętności Społecznych, Terapii Ręki, Treningu Zastępowania Agresji, Ruchu Rozwijajacego Wg. Weroniki Sherborne. W swojej pracy cechuję się empatyczną postawą, zaangażowaniem, kreatywnością i otwartością. Praca z dziećmi to moja pasja.
 
Ułatwiam dzieciom z trudnościami przyswajać wiedzę, akceptować siebie oraz w jak najlepszy sposób stymulować ich rozwój psychofizyczny. Ciągle się rozwijam i zdobywam nowe doświadczenia biorąc udział w szkoleniach.