BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Mariola Stawiarz

Psycholog młodzieży i dorosłych, trener TSR, psychoterapeuta w trakcie szkolenia  (nurt humanistyczny)

Jestem absolwentką Instytutu Psychologii na UKSW w Warszawie,ukończyłam również licencjat  z Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji ze specjalizacją wychowanie resocjalizujące na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam I i II stopień Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

 

Od 7 lat pracuję z nastolatkami, młodymi dorosłymi oraz ich rodzicami w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii na stanowisku wychowczyni socjoterapeutki. W MOS zajmuję się prowadzeniem zajęć socjoterapeutycznych - grupowe zajęcia skupiające się na tworzeniu bezpiecznych więzi, rozwoju kompetencji społecznych, wsparciu w kryzysach, psychoedukacji. W swojej pracy podążam za potrzebami młodzieży oraz spraw, które aktualnie są dla nich ważne.  Ponadto udzielam wsparcia indywidualnego, w formie konsultacji. W ramach pracy pomagam młodzieży w odkryciu swoich talentów i potencjału, wzmacnianiu samooceny, konstruktywnego rozwiązywania kryzysów. Istotne jest również wsparcie w zakresie uczenia poprawnego funkcjonowania społecznego, wzmacniania więzi z rodzicami i w zależności od potrzeb konsultacji z nimi. Bardzo ważnym elementem pracy są interwencje kryzysowe i reagowanie na bieżące stany psychofizyczne młodzieży.

 

Przez 3 lata współprowadziłam i współtworzyłam Klub Młodzieżowy w Stowarzyszeniu.  Praca w Klubie polegała na prowadzeniu zajęć socjoterapeutycznych, które odpowiadały na bieżące potrzeby młodzieży- więzi z rodzicami, kryzysy w relacjach rówieśniczych, poszerzanie tolerancji na wszelkiego rodzaju różnorodności, wzmacnianie samooceny,tworzenie więzi opartych na przyjaźni. W sytuacjach kryzysowych emocjonalnie prowadziłam konsultacje indywidualne.Od dwóch lat prowadzę konsultacje psychologiczne zarówno z młodzieżą jak i klientami dorosłymi.

 

Udzielam wsparcia psychologicznego osobom borykającym się z kryzysami życiowymi, zaburzeniami nastroju,zaburzeniami odżywiania, osobom neuroatypowym, z lękami i fobiami.Zdobywałam również doświadczenie w jednym z warszawskich liceów społecznych jako psycholog prowadzący warsztaty psychoedukacyjne z elementami socjoterapii.

 

Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.