Zadzwoń do nas

Umów się online

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Czym jest KINEZJOLOGIA?

 

Kinezjologia to metoda pracy z ciałem, energią i stresem, to świetny sposób na odblokowanie tych obszarów ciała i ducha, aby wspomóc organizm w powrocie do zdrowia. Łączy wiedzę z różnych dziedzin: fizyki, biologii, chemii, psychologii i socjologii, neurologii oraz naturopatii, jak również naukę z zakresu medycyny akademickiej z mądrością Dalekiego Wschodu.

Wiemy, że każdy żyjący organizm otacza pole elektromagnetyczne i kinezjologia korzysta z tej właściwości, aby unormować właściwy przepływ prądu przez organizm. Kinezjologia to nauka o ruchu: kinezio – ruch, logos – nauka. Ruch dotyczy pracy mięśni, ruchu powietrza w płucach, cyrkulacji limfy i krwi, a także przepływu myśli i emocji oraz energii w meridianach. Jakiekolwiek zatrzymanie ruchu powoduje zastój, czyli chorobę, a czynnikiem powodującym takie blokady jest stres. Oprócz sytuacji bezpośrednio zagrażających życiu, stresem są również problemy w pracy lub w domu, a także nadmiar informacji, bodźców zewnętrznych, chemia w pożywieniu i kosmetykach, niewystarczająca ilość snu, przemęczenie, metale ciężkie w powietrzu.

Zastosowanie odpowiednich protokołów kinezjologicznych pozwala organizmowi na osiągnięcie jego naturalnej równowagi.

Na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii, Rosji, Kanadzie, Niemczech, kinezjologia od lat wspiera leczenie dolegliwości z fantastyczną skutecznością. Z jej dobrodziejstw korzystają specjaliści różnych dziedzin: lekarze, psychoterapeuci, fizjoterapeuci i rehabilitanci, dietetycy, czy masażyści. W Polsce kinezjologia od kilku lat zdobywa coraz większe zainteresowanie, a dzięki działaniom Międzynarodowego Stowarzyszenia Kinezjologii Energetycznej, którego jestem czynnym członkiem.

Kinezjologia neuroenergetyczna Warszawa

Ważne informacje

Dla kogo jest sesja kinezjologiczna?

Na sesję kinezjologii może przyjść każdy, kto znajduje w swoim życiu konkretny problem, stres lub ból fizyczny, z którym chce sobie poradzić. Zapraszamy osoby dorosłe, sesje dla dzieci i nastolatków są możliwe, jednak jest to kwestia indywidualnych ustaleń. Przeciwskazaniem do sesji są zaburzenia i choroby psychiczne. Kinezjologia jest metodą wspierającą, dodającą energii, w naturalny sposób odstresowuje, ale nie zastępuje innych terapii.

Jak przebiega sesja?

Do sesji nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wystarczy pić naprawdę dużo wody, aby organizm był dobrze nawodniony. Pracujemy z testem mięśniowym, najczęściej gdy osoba leży na leżance, dotykam ciała w różnych punktach. Zaczynamy krótkim ćwiczeniem przygotowującym ciało do pracy.

Sesja trwa 60 - 90 minut.

Naturopatia w Akson Centrum – Naturalna Droga do Zdrowia

Czym jest naturopatia?

Naturopatia to holistyczna forma medycyny, która koncentruje się na naturalnych metodach leczenia i profilaktyce zdrowotnej. Nasze podejście opiera się na zrozumieniu, że zdrowie to harmonia ciała, umysłu i ducha. Naturopaci stosują różnorodne techniki terapeutyczne, aby wspierać naturalne procesy samoleczenia organizmu i poprawić ogólną jakość życia pacjentów.

Dlaczego warto wybrać naturopatię?

Naturopatia to bezpieczna i skuteczna metoda wspierania zdrowia, która może być stosowana jako uzupełnienie medycyny konwencjonalnej. Dzięki holistycznemu podejściu, naturopaci pomagają pacjentom zrozumieć i kontrolować swoje zdrowie na wszystkich poziomach.