Kariera

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności

Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Oferta pracy na stanowisku: psychoterapeuta (dowolny nurt)

Wymagania:

*ukończona 4 letnia szkoła psychoterapii

Oferujemy:

*elastyczny grafik

*umowę B2B (działalność gospodarcza)

*pracę w miłym zespole, ciepłą i rodzinną atmosferę

*pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym gabinecie

*pełną obsługę kalendarza

*skuteczny marketing we współpracy z agencją

*możliwość rozszerzenia liczby dni

Obowiązki:

*prowadzenie konsultacji oraz terapii psychoterapeutycznych (indywidualnych, terapie par i rodzin)

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz. Aktualne CV prosimy przesyłać mailowo na adres biuro@aksoncentrum.pl

Zapraszamy do współpracy! :)

Oferta pracy na stanowisku: terapeuta i diagnosta Integracji Sensorycznej

Oferujemy:

*możliwość dostosowania liczby dni i godzin

Obowiązki:

*prowadzenie konsultacji oraz terapii z integracji sensorycznej

*przygotowanie planów terapeutycznych i diagnoz oceny procesów integracji sensorycznej

Mile widziane:

*doświadczenie zawodowe