BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Test ADOS-2: Doskonałość w Diagnostyce Autyzmu

Test ADOS-2 to oparta na dowodach, standaryzowana metoda diagnostyczna opracowana specjalnie w celu oceny zachowań związanych z autyzmem. Jest to narzędzie, które umożliwia naszym specjalistom prowadzenie precyzyjnej i wnikliwej oceny zachowań społecznych, komunikacyjnych i interakcyjnych, co pozwala na trafniejszą diagnozę zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Korzyści z Diagnostyki ADOS-2 w Centrum Akson

Wsparcie dla rodzin

Wyniki diagnozy ADOS-2 stanowią solidną podstawę do dalszego planowania terapii i wsparcia, co pomaga zarówno pacjentom, jak i ich rodzinom.

Indywidualne podejście

Wyniki testu ADOS-2 pozwalają na stworzenie spersonalizowanego planu interwencji, dostosowanego do unikalnych potrzeb każdego pacjenta.

Wiedza specjalistów

Nasz zespół składa się z doświadczonych diagnostów, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę i umiejętności w interpretacji wyników testu ADOS-2.

Precyzja diagnozy

Test ADOS-2 jest uważany za jeden z najdokładniejszych testów w diagnostyce autyzmu, co pozwala na trafną i precyzyjną diagnozę, która pozwala na postawienie diagnozy nozologicznej przez lekarza psychiatrę (także w kierunku całościowych zaburzeń rozwoju, spektrum autyzmu i adhd)

Jak przebiega diagnostyka ADOS-2 w Centrum Terapii i Rozwoju Akson?

Ustalenie dalszego planu działania w oparciu o wyniki

W zależności od wyników możemy podejmować kolejne kroki - ustalenie konsultacji psychiatrycznej, włączenie terapii z zakresu psychologii lub integracji sensorycznej. Możliwość włączenia także wsparcia psychologicznego dla całej rodziny. Poradnictwo w drodze do uzyskania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju.

Drugie spotkanie: analiza i omówienie wyników, przekazanie raportu

Nasi eksperci starannie analizują wyniki, identyfikując kluczowe obszary oraz ewentualne potrzeby interwencji. Na podstawie analizy wyników, tworzymy spersonalizowany plan działań i terapii, który pomoże w osiągnięciu postawionych celów.

Pierwsze spotkanie: wywiad, próby diagnostyczne

Rozmawiamy z pacjentem lub jego opiekunami, aby zdobyć pełen obraz i zrozumienie sytuacji. Następnie przystępujemy do wykonania prób diagnostycznych. Diagnozę prowadzi dwóch psychologów diagnostów w zakresie ADOS-2.

Test Ados 2 Warszawa

 

Oferta nowoczesnej diagnostyki - ADOS-2

 

Oferujemy najnowocześniejszy test ADOS-2, który umożliwia skuteczną diagnostykę zaburzeń ze spektrum autyzmu. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów korzysta z najnowszych narzędzi i metod, aby zapewnić dokładne i precyzyjne wyniki. Stosujemy innowacyjne podejście, które uwzględnia indywidualne potrzeby pacjenta. Zapewniamy kompleksową opiekę i wsparcie dla osób z autyzmem i ich rodzin. Skorzystaj z naszej profesjonalnej diagnostyki już dziś i odkryj nowe możliwości rozwoju!