W Twoim życiu nastał trudny czas i nie wiesz, jak się odnaleźć w tej sytuacji? Psychoterapeuta online Warszawa – w Centrum Terapii i Rozwoju Akson możemy pomóc Ci zidentyfikować źródła Twoich problemów, zrozumieć targające Tobą emocje oraz wypracować mechanizmy, które ułatwią Ci funkcjonowanie na co dzień. Nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów mających odpowiednie kompetencje, aby w przyjaznej atmosferze zrozumienia pomagać pacjentom w stawianiu życiowego kroku naprzód. Fakt, że nasi psychoterapeuci prowadzą sesje terapeutyczne przez Internet, sprawia, że mogą wziąć w nich udział pacjenci z różnych miejsc w całej Polsce, a także ci, którzy mieszkają za granicą. To również komfortowe rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z konsultacji do specjalisty, ale nie mają sił na to, aby umówić wizytę stacjonarną i później stawić się w gabinecie.

 

Psychoterapia online Warszawa – uzyskaj profesjonalne wsparcie terapeuty, nawet jeśli nie mieszkasz w stolicy!

 

Psychoterapia online Warszawa – na czym to polega?

 

W ostatnich latach indywidualne terapie w formie zdalnej zyskały sporą popularność. Pandemia oraz zmieniająca się dynamicznie rzeczywistość sprawiły, że pomoc psychologiczna online obecnie jest świetną opcją dla osób pragnących zmienić swoje życie. Wsparcie psychologiczne, którego udzielamy w ramach usługi psycholog online Warszawa w Centrum Terapii i Rozwoju Akson, jest tak samo skuteczne, jakie może zapewnić pacjentowi stacjonarna terapia psychologiczna. Prowadzenie terapii w formie online daje szansę pacjentom zmagającym się z różnego rodzaju problemami, w tym zaburzeniami psychicznymi czy zaburzeniami osobowości, na otrzymanie specjalistycznych porad i pomocy bez opuszczania domowego zacisza.

 

Wykwalifikowany psychoterapeuta online Warszawa – standard wizyt stacjonarnych bez wychodzenia z domu i dalekich dojazdów

 

Na czym polega forma pomocy, jaką jest terapia online? Są to regularne, indywidualne spotkania z terapeutą, które odbywają się za pośrednictwem komunikatora – może być nim np. Skype. Do udziału w psychoterapii prowadzonej przez Internet niezbędne są wyłącznie kamerka, preferowany przez poradnię program oraz stabilne łącze internetowe. Każdy psycholog i psychoterapeuta prowadzący sesje online w Akson wykorzystuje do tego profesjonalny komunikator. Dzięki temu osoby, które decydują się na spotkanie online z naszym psychoterapeutą i skorzystanie z takiej formy pomocy, mają pewność co do poufności wizyt oraz ich wysokiej jakości. Warto przy tym zaznaczyć, że zaangażowanie specjalistów podczas terapii psychologicznej na odległość nie odbiega w najmniejszym stopniu od tego, jakimi wyróżniają się podczas tradycyjnych terapii, które nie odbywają się przez Internet.

 

Rozmowa ze specjalistą jest czymś, czego potrzebujesz do wprowadzenia zmian swoim życiu? Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj wizytę w Centrum Terapii i Rozwoju Akson.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Psychoterapia online Warszawa


BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin