Terapia psychologiczna to forma zarówno krótkoterminowej, jak i długoterminowej pomocy dla dzieci i dorosłych. Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalisty, to skorzystaj z naszych usług – psycholog Warszawa pomoże w codziennych trudnościach.

 

Psycholog dziecięcy Warszawa – pomoc dla najmłodszych

 

Niektórzy rodzice zwlekają z zapisaniem dziecka do psychologa. Wciąż można spotkać się z mitem, że terapia psychologiczna Warszawa pomoże tylko dorosłym, a w najlepszym wypadku starszym dzieciom.

 

Nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna, to miejsce nawet dla małych dzieci. Nie ma minimalnego wieku – diagnozować można nawet kilkumiesięczne dzieci. Psycholog dziecięcy Warszawa może ocenić np. rozwój psychoruchowy, wrażliwość na bodźce, trudności ze skupieniem.

 

Jeśli potrzeby Ci jest dobry psycholog dziecięcy Warszawa, to skontaktuj się z nami. Pierwsze spotkanie odbywa się z rodzicami – ma formę wywiadu, podczas którego specjalista lepiej poznaje sytuację małego pacjenta.

 

Na kolejnych spotkaniach psycholog dziecięcy nawiązuje z maluchem relacje. Nierzadko spotkania mają formę zabawy, podczas której może on ocenić funkcjonowanie dziecka. Psychoterapia dzieci, zwłaszcza najmłodszych nie ma formy nudnego dialogu – jest dopasowana do potrzeb dziecka.

 

Psychoterapia indywidualna Warszawa może być zarówno krótkoterminowa, jak i długoterminowa. Należy pamiętać, że bardzo ważne jest także zaangażowanie rodziców i praca z dzieckiem w domu – psycholog dziecięcy często udziela wielu rad, które pomogą dbać o zdrowie psychiczne malucha.

 

Psycholog dla młodzieży Warszawa – wsparcie okresie nastoletnim

 

W naszej poradni pracuje także psycholog dla młodzieży Warszawa. Oferujemy wsparcie dla nastolatków.

 

Okres dorastania to czas wielu zmian, w którym młodzież mierzy się z różnymi problemami, takimi jak:

 

  • relacje w grupie rówieśniczej,
  • kłopoty z nauką,
  • problemy z używkami,
  • uzależnienie od nowych technologii (internetu, Social Media, gier),
  • zaburzenia odżywiania,
  • problemy z poczuciem własnej wartości.

 

Psychoterapia dzieci i młodzieży zaczyna się od spotkania z rodzicami. Dzięki temu psycholog młodzieży Warszawa może lepiej poznać perspektywę rodziców. W niektórych przypadkach niezbędna jest terapia systemowa.

 

Natomiast na kolejnych spotkaniach w naszej poradni psychoterapeuta Warszawa pracuje z nastolatkiem.

 

Psychoterapia Praga Południe dla dorosłych – terapia dla osób w każdym wieku

 

Psychoterapia Warszawa – to rodzaj wsparcia psychologicznego, z którego mogą korzystać zarówno młodzi dorośli, jak i osoby starsze. Pierwsze spotkania to czas, w którym specjalista poznaje Twój problem.

 

Praca z dorosłymi ma formę cyklicznych, najczęściej cotygodniowych spotkań. Oferujemy spotkania na żywo – w naszej poradni, psycholog Warszawa Praga Południe. Klienci z całej Polski mogą również skorzystać z terapii online. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje psychoterapia Warszawa – cena znajduje się w naszym cenniku. Zapraszamy do kontaktu!

 

Partnerzy

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

Terapia Psychologiczna - Psychoterapia indywidualna Warszawa

Czy wiesz co to jest terapia psychologiczna?