Psychoterapia indywidualna Warszawa 

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Psychoterapia indywidualna Warszawa – zapewnij swojemu dziecku wsparcie wykwalifikowanego terapeuty

 

Zauważasz, że Twoje dziecko zmaga się z trudnościami w relacjach z rówieśnikami, nie radzi sobie z emocjami lub nauką czy boryka się z wahaniami nastroju? Psychoterapia indywidualna Warszawa to usługa, którą w Centrum Terapii i Rozwoju Akson kierujemy także do najmłodszych. Nasi doświadczeni terapeuci dostosowują wykorzystywane metody do wieku i potrzeb dziecka, wprowadzając na spotkaniach nie tylko dialog z małym pacjentem, ale także różnego rodzaju gry i zabawy. Psychoterapia Warszawa dla dzieci pozwala zdiagnozować problemy, z jakimi zmagają się pacjenci i następnie wypracowywać rozwiązania, które pozwolą sobie z nimi poradzić. Nasz specjalista buduje relację terapeutyczną z dzieckiem, pomaga mu zrozumieć emocje, których doświadcza i aktywnie wspiera jego rozwój. Decydując się na skorzystanie z usługi psychoterapia Praga Południe dla dzieci, należy pamiętać, że bardzo ważne jest także zaangażowanie rodziców w cały proces i praca z dzieckiem w domu. Terapeuta dziecięcy często udziela wielu rad, które pomogą dbać o zdrowie psychiczne malucha.

 

Dobry psychoterapeuta Warszawa – fachowa pomoc specjalisty w trudnym okresie nastoletnim

 

Okres dorastania to czas wielu zmian, w którym młodzież mierzy się z różnymi problemami, takimi jak m.in.:

 

 • relacje w grupie rówieśniczej,

 • kłopoty z nauką,

 • problemy z używkami,

 • uzależnienie od nowych technologii (internetu, Social Media, gier),

 • zaburzenia odżywiania,

 • problemy z poczuciem własnej wartości.

 

Psychoterapeuta Warszawa dla nastolatków – specjalista współpracujący z młodymi osobami musi umieć znaleźć z nimi wspólny język i stworzyć bezpieczną przestrzeń do tego, aby mogły się one swobodnie otworzyć i podzielić swoimi odczuciami oraz spostrzeżeniami. Kluczowymi sprawami są zrozumienie, zaufanie oraz brak poczucia bycia ocenianym. Skierowana do nastolatków terapia psychologiczna Warszawa odbywa się w przyjaznej atmosferze, gdzie empatyczny terapeuta wysłuchuje tego, co ma do powiedzenia młody pacjent, pomaga mu zidentyfikować szkodliwe schematy myślowe i wspiera w formowaniu nowego spojrzenia na siebie oraz otaczającą go rzeczywistość.

 

Usługa psychoterapia Warszawa dla młodzieży zaczyna się od spotkania z rodzicami. Dzięki temu terapeuta może lepiej poznać perspektywę opiekunów dziecka. Natomiast na kolejnych spotkaniach w naszej poradni psychoterapeuta Warszawa pracuje z nastolatkiem nad jego problemami. Wiedza i doświadczenie specjalistów Centrum Terapii i Rozwoju Akson pozwala na znalezienie skutecznych rozwiązań trudnych kwestii trapiących młode, dorastające osoby.

 

Profesjonalna psychoterapia w Warszawie – pomagamy osobom dorosłym w każdym wieku

 

Psychoterapia dla dorosłych Warszawa to usługa, z której mogą korzystać zarówno młodzi dorośli, jak i osoby starsze. W Akson pomagamy osobom zmagającym się z trudnościami o różnym podłożu, w tym depresją, fobiami czy zaburzeniami osobowości. Pierwsze spotkania to czas, w którym specjalista poznaje Twój problem i sugeruje przebieg procesu terapeutycznego, który będzie dostosowany do Twojej sytuacji.

 

Praca z dorosłymi ma formę cyklicznych, często cotygodniowych spotkań. Psychoterapia dla dorosłych Warszawa jest u nas prowadzona zarówno w formie stacjonarnej, jak i jako terapia psychologiczna online. Dzięki temu z naszej specjalistycznej pomocy mogą skorzystać także osoby z innych części Polski, którym aspekt odległości do stolicy i związanej z nim dalekiej podróży uniemożliwiałby uzyskanie niezbędnego wsparcia.

 

Jak prezentuje się kwestia: psychoterapia Warszawa cena? Odpowiedź znajdziesz w naszym cenniku – zajrzyj tam, a przekonasz się, że ceny naszych usług są naprawdę korzystne, szczególnie w kontekście jakości pomocy zapewnianej przez terapeutów Akson. Warto dodać, że w naszej ofercie znajduje się nie tylko psychoterapia indywidualna Warszawa, ale także m.in. terapia dla par i rodzin czy terapia psychodietetyczna. Zapraszamy do kontaktu!

Psychoterapia Warszawa w Centrum Terapii i Rozwoju Akson – udaj się do nas i wspólnie zadbajmy o Twoją przyszłość.

 

Czym jest psychoterapia i kto w jej ramach pomaga pacjentom?

 

Dbałość o kondycję psychiczną staje się w Polsce coraz bardziej nośnym tematem. To bardzo dobry kierunek zmian, ponieważ stan psychiczny i samopoczucie w ogromnym stopniu wpływają na nasze codzienne życie. Mimo to wiele osób nie zdaje sobie sprawy z różnic między psychologiem, psychoterapeutą i psychiatrą i nie jest w stanie odpowiedzieć sobie, czym jest psychoterapia.

 

Psychoterapia Warszawa – Twoja nadzieja na lepsze jutro

W naszym ośrodku pomagamy dzieciom, młodzieży, a także osobom dorosłym. Mamy duże doświadczenie w skutecznej współpracy z pacjentami zmagającymi się ze zróżnicowanymi trudnościami i zaburzeniami psychicznymi. Pracujemy w różnych nurtach psychoterapii i fachowo pomagamy osobom, które cierpią między innymi na:

 

 • depresję,

 • zaburzenia lękowe,

 • zaburzenia osobowości,

 • zespół stresu pourazowego,

 • bezsenność,

 • zespół DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików),

 • problemy związane z uzależnieniami,

 • niską samoocenę i brak samoakceptacji,

 • trudności związane z życiem szkolnym lub zawodowym oraz uwolnieniem swojego potencjału.

 

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu nastał trudny czas i nie wiesz, jak sprawić, aby sytuacja się poprawiła, to umów się na wizytę w Akson i przekonaj się, jak nieocenioną pomocą jest profesjonalna psychoterapia w Warszawie.

 

 

Czy wiesz co to jest terapia psychologiczna?

Problemy z przeszłości oraz trudności dnia codziennego potrafią wystawić nasze zdrowie psychiczne na próbę. Usługa psychoterapia Warszawa w Centrum Terapii i Rozwoju Akson stanowi doskonałą szansę dla każdego, kto chce zatroszczyć się o jakość swojego życia. Oferujemy pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie umożliwiające skuteczną współpracę z pacjentami zmagającymi się z różnego rodzaju problemami. Psychoterapeuta Warszawa – decydując się na współpracę z terapeutą w Akson, masz pewność, że otrzymasz profesjonalną pomoc od kompetentnej osoby, która kieruje się indywidualnym podejściem i w żadnym wypadku nie zlekceważy Twoich problemów. Nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna umożliwi Ci systematyczną pracę nad swoimi problemami w przyjaznych, komfortowych warunkach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naukowo potwierdzona metoda wsparcia

Psychoterapia jest potwierdzoną naukowo metodą leczenia różnego rodzaju schorzeń, zaburzeń i nieprawidłowości związanych z obszarem, jakim jest ludzka psychika. U jej podstaw leży świadome oraz planowe oddziaływanie na pacjenta przy użyciu odpowiednio dobranych środków psychologicznych. Psychoterapię prowadzi wykwalifikowany psychoterapeuta, który ma odpowiednie kompetencje z zakresu m.in. psychologii oraz psychopatologii. Selekcja stosowanych przez niego metod działania zależy w dużej mierze od obranego nurtu terapeutycznego, celu psychoterapii oraz konkretnych uwarunkowań danego pacjenta.

Twoja nadzieja na lepsze jutro

Dobry psychoterapeuta Warszawa – w Akson oferujemy pomoc certyfikowanych specjalistów, których praca podlega superwizji. Najczęściej, w trakcie początkowych spotkań przyjmujących formę konsultacji psychoterapeutycznych, rozpoznają oni problemy, z jakimi zgłasza się do nich pacjent oraz poznają jego cele związane z psychoterapią, a następnie decydują o tym, jak będzie wyglądał jej przebieg. Usługa psychoterapia indywidualna Warszawa w naszym centrum psychoterapii może przyjąć zarówno formę krótkoterminową, jak i długoterminową, w zależności od Twoich potrzeb.

Umów się online

Zadzwoń do nas