BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Magdalena Wilk

psycholog dzieci, młodzieży i osób dorosłych, psychoterapeuta w trakcie szkolenia (nurt integracyjny), psycholog transportu

Jestem absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Na tej samej uczelni ukończyłam również rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne studnia podyplomowe z Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej oraz studia podyplomowe Psychologii Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, uprawniające do prowadzenia badań psychotechnicznych kierowców.


Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii im. Profesora Jerzego Mellibrudy w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Przeszłam szkolenie Negatywnej i Pozytywnej psychologicznej diagnozy klinicznej i jej implikacji praktycznych do projektowania celów psychoterapii w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im.prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.

 

Oferuję pomoc w zakresie doświadczanych trudności emocjonalnych, wahań nastroju, poczucia braku sensu życia.  Praca z niskim poczuciem własnej wartości, depresją, lękami, poczuciem osamotnienia, trudnościami  w kontaktach społecznych, zawodowych oraz wsparcie i psychoedukacja, również dla członków rodziny osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, choroby somatyczne a także nowotworowe.

 

Oferuję również pomoc w radzeniu sobie z trudnościami rozwojowymi  dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla rodziców/opiekunów  w problemach wychowawczych.

 

Prowadzę spotkania stacjonarnie oraz online.

 

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.