BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Grzegorz Bidziński

Psycholog młodzieży i dorosłych, psychotraumatolog, seksuolog, terapeuta par i rodzin, terapeuta uzależnień

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, seksuologiem klinicznym oraz terapeutą uzależnień. Ukończyłem National – Louis University.

 

Z pacjentami terapeutycznie pracuję integrując nurty: behawioralno-poznawczy, terapii schematów, nurt holistyczny.

 

Do współpracy zapraszam młodzież od 12 r.ż., osoby dorosłe, pary oraz rodziny. Prowadzę terapię rodzinną i par, również w związkach nieformalnych, oraz par homoseksualnych.

 

Pomagam rodzicami nastolatków oraz dorosłym przechodzącym przez coming-out, mam także doświadczenie w pracy z osobami trans płciowymi, nieheteronormatywnymi.Do współpracy w ramach psychoterapii zapraszam osoby identyfikujące się jako DDA, DDD, cierpiące na zaburzenia osobowości, osoby z PTSD i cPTSD, oraz osoby po traumach związanych z molestowaniami.Pracuję również z osobami zmagających się z tożsamością płciową, wykluczeniem społecznym.Obszary w których pomagam dorosłym i młodzieży to: niska samoocena, kompleksy na różnym tle, poczucie niedowartościowania, potrzeba poprawy komunikacji interpersonalnej, fobie społeczne.Prowadzę diagnozę zespołu dziecka krzywdzonego i interwencje w przypadkach podejrzewania przemocy wobec dziecka.Zajmuję się leczeniem i terapią: DDD (syndrom Dorosłego Dziecka z Rodziny Dysfunkcyjnej) oraz DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).Doświadczenie zawodowe zdobyłem pod okiem Marka Kotańskiego w MONARZE, później w ośrodkach leczenia uzależnień na oddziałach detoksykacji.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzicami nastolatków oraz dorosłymi przechodzącymi przez coming-out. Specjalizuję się w terapii behawioralno-poznawczej. Wiele lat współpracowałem ze Stowarzyszeniem „Lambda”, jestem współzałożycielem i sekretarzem Stowarzyszenia „Jesteśmy Razem” dla osób zmagających się z tożsamością.

 

Poza gabinetem uwielbiam podróżować zarówno po Polsce jak i świecie, poznawać kulturę, spotykać się z mieszkańcami. Uwielbiam muzea, galerie, wystawy. Więcej kupuję książek, niż ich czytam :)