Terapia wspomagająca inne terapie, takie jak fizjoterapia, oligofrenoterapia, socjoterapia, resocjalizacja, wspomaganie sensomotoryczne, psychoterapia, terapia pedagogiczna oraz innych terapii prowadzonych z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi, mającymi na celu uruchomienie prawidłowego progresu rozwojowego i redukcję przeszkód tak w zakresie somatycznym jak i psychicznym oraz funkcjonowania społecznego.

Felinoterapia

Terapia ręki polega na usprawnianiu precyzyjnych ruchów dłoni i palców mających na celu zaangażowanie całej kończyny górnej do wykonywania różnorodnych zadań. Terapia w podejściu całościowym obejmuje ruchomość łopatek i stawów kończyn górnych oraz normalizację napięcia mięśniowego.

Terapia ręki

Na sesję kinezjologii może przyjść każdy, kto znajduje w swoim życiu konkretny problem, stres lub ból fizyczny, z którym chce sobie poradzić.  Kinezjologia jest metodą wspierającą, dodającą energii, w naturalny sposób odstresowuje, ale nie zastępuje innych terapii.

 Kinezjologia

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Jednorazowe spotkanie w formie rozmowy. Celem konsultacji jest określenie i zdefiniowanie problemu, jak najlepsze jego opisanie, co pozwala na podanie diagnozy i zaleceń dotyczących dalszego postępowania.

KONSULTACJE

Sesje terapeutyczne odbywają się zazwyczaj 1-2 w tygodniu. Początkowe spotkania, służą zebraniu wywiadu od pacjenta na temat jego obecnej sytuacji, historii życia i dotychczasowego leczenia. 

TERAPIA

Spotkania grupowe o różnorodnej tematyce, często o charakterze warsztatowym.

WARSZTATY

Pozostałe specjalizacje

Partnerzy

ul. Filomatów 27 lok. 2
04-134 Warszawa

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 21:00