BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

 

Psychotraumatologia Warszawa – na czym to polega?

 

Na czym polegają usługi terapeutyczne z zakresu: profesjonalna psychotraumatologia Warszawa? Na wstępie należy wyjaśnić, że psychotraumatologia stanowi dziedzinę psychologii, która zajmuje się badaniem skutków traumatycznych doświadczeń na psychikę i ciało człowieka, a także związanymi z tym metodami leczenia. W ramach naszego wsparcia z obszaru: terapia traumy Warszawa w Centrum Terapii i Rozwoju Akson wykorzystujemy różnorodne techniki, wśród których można wyróżnić m.in.:

 

 • terapię poznawczo-behawioralną,
 • EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing),
 • terapię schematów,
 • pracę z ciałem.

 

Celem naszych działań jest profesjonalna pomoc pacjentowi w przetworzeniu traumy, której doświadczył, a także zbudowanie wraz z nim nowej, pozytywnej ścieżki życiowej.

 

Terapia traumy Warszawa – do kogo ją kierujemy?

 

Kto może skorzystać z naszego specjalistycznego wsparcia z zakresu: psychoterapia traumy Warszawa? W Centrum Terapii i Rozwoju Akson pomagamy osobom, które doświadczyły m.in.:

 

 • traumatycznych wydarzeń, takich jak wypadki, katastrofy naturalne, akty przemocy czy doświadczenia wojenne,
 • traumy emocjonalnej wynikającej z przemocy domowej, mobbingu, przemocy seksualnej czy zaniedbania,
 • długotrwałego stresu lub traumy złożonej, np. w wyniku trudnego dzieciństwa,
 • trudności w przetworzeniu doświadczeń, które prowadzą do zaburzeń takich jak PTSD, zaburzeń lękowych, depresji czy problemów związanych z regulacją emocji.

 

Istnieje szereg objawów, które mogą wskazywać na to, że źródłem doświadczanych przez Ciebie problemów jest trauma. Należą do nich m.in. stany depresyjne, chroniczne zmęczenie, lęki i zaburzenia snu, unikanie myśli lub sytuacji związanych z trudnymi przeżyciami oraz wiele innych symptomów. Korzystając z usług doświadczonego terapeuty specjalizującego się w obszarze: psychotraumatologia Warszawa, masz możliwość poddać się diagnozie i ustalić dalszy plan działania mający na celu poprawę jakości Twojego życia.

 

Psychoterapia traumy Warszawa – jakie korzyści może przynieść?

 

Decyzja o zapisaniu się na terapię traumy prowadzoną w Warszawie przez Centrum Terapii Akson może przynieść Ci wiele korzyści. Jeśli postanowisz, że chcesz skorzystać z naszego wsparcia, to możesz oczekiwać m.in.:

 

 • profesjonalnej oceny i indywidualnie dostosowanego planu terapeutycznego.
 • bezpiecznej przestrzeni do pracy nad trudnymi doświadczeniami.
 • znaczącej poprawy w zakresie radzenia sobie z emocjami, redukcji objawów stresu pourazowego i ogólnego poczucia dobrostanu.
 • narzędzi i strategii, które pomogą Ci budować stabilność i odporność na przyszłość.

 

Psychotraumatologia Warszawa – skorzystaj ze wsparcia specjalistów

 

Jednorazowe traumatyczne wydarzenie lub powtarzające się traumatyczne doświadczenia mogą przez wiele lat odciskać wyraźne piętno na Twoich schematach myślenia i postępowania, a co za tym idzie – drastycznie wpływać na jakość Twojej codzienności. Jeśli czujesz, że trauma determinuje bieg Twojego życia i jesteś gotowy podjąć kroki w kierunku uzdrowienia, zapraszamy do kontaktu z Centrum Terapii i Rozwoju Akson. Nasz zespół doświadczonych terapeutów jest tutaj po to, aby Cię wspierać na każdym etapie procesu leczenia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o terapii traumy i umówić się na wstępną konsultację.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi obszarami, w których oferujemy nasze specjalistyczne wsparcie. Należą do nich m.in.:

 

Psychotraumatologia Warszawa

W Twojej przeszłości wydarzyła się tragedia lub ciąg powtarzających się zdarzeń, które rzutują na jakość Twojego życia? Psychotraumatologia Warszawa to jeden z obszarów, w jakich specjalizuje się Centrum Terapii i Rozwoju Akson – w ramach naszej działalności z tego zakresu skupiamy się na niesieniu profesjonalnej pomocy osobom, które doznały traumy. Doskonale rozumiemy, jak takie doświadczenia mogą wpływać na bieżące funkcjonowanie oraz poczucie bezpieczeństwa i wiemy, w jaki sposób wspierać pacjentów w przepracowaniu tego rodzaju przeżyć.

 

Świadcząc nasze usługi terapeutyczne z zakresu: terapia traumy Warszawa, bazujemy na najnowszych osiągnięciach psychotraumatologii i koncentrujemy się na zapewnieniu pacjentowi skutecznego wsparcia oraz narzędzi niezbędnych do przetworzenia traumatycznych doświadczeń i odzyskania wewnętrznej siły.

 

Jeśli interesuje Cię fachowa pomoc z zakresu: psychoterapia trauma Warszawa, to zachęcam do skorzystania z usług Centrum Terapii i Rozwoju Akson.

Sprawdź terminy