Dietetyk Praga Południe – dopasowujemy model żywienia do Twoich szczególnych potrzeb

 

W ramach naszej działalności oferujemy nie tylko usługi z obszaru, jakim są skierowane do najmłodszych konsultacje dietetyczne Warszawa, ale także zajmujemy się ustalaniem specjalnych diet dla dorosłych. Często mamy bowiem do czynienia z sytuacją, w której główną przyczyną zainteresowania dorosłego pacjenta usługami dietetycznymi nie jest zwyczajna chęć prowadzenia zdrowszego trybu życia, ale konieczność zdrowotna. Osoby potrzebujące diety dostosowanej do ich potrzeb zdrowotnych mogą skorzystać z naszego wsparcia w takich obszarach jak np.:

  • dietetyk bariatryczny Warszawa,
  • dietetyk Hashimoto Warszawa,
  • dietetyk cukrzyca Warszawa.

 

Z oferty Centrum Terapii i Rozwoju Akson chętnie korzystają także osoby, które interesują takie usługi dietetyczne jak m.in.:

  • dietetyk ketogeniczny Warszawa,
  • dietetyk par Warszawa.

 

Zrozumienie, jak trudne mogą być zmiany dietetyczne w życiu, pomaga nam stworzyć środowisko, w którym pacjent będzie czuł się wspierany i zmotywowany do zmian. Jako istotną pomoc, komplementarną do usług dietetycznych, możemy polecić wsparcie z zakresu psychologii, w którym specjalizuje się również nasza poradnia psychologiczna Warszawa.

 

Jakie usługi psychologiczne znajdziesz w ofercie Akson? Wśród nich dostępne są m.in.:

 

Interesuje Cię wsparcie profesjonalisty z obszaru: dietetyk Warszawa Praga Południe? Skontaktuj się z nami!

 

Dietetyk Warszawa Praga Południe

Prawidłowe odżywianie to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Oferta: dietetyk Warszawa przygotowana przez Centrum Terapii i Rozwoju Akson to sprawdzony sposób na to, aby zatroszczyć się o tę sferę swojego życia. Świadczymy szeroki zakres usług dietetycznych – od poradnictwa żywieniowego po specjalistyczne diety terapeutyczne. Z naszą pomocą możesz osiągnąć cele zdrowotne i wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe. Na profesjonalne wsparcie dietetyczne w Centrum Terapii i Rozwoju Akson mogą liczyć zarówno dzieci, jak i dorośli.

 

Doświadczony dietetyk Warszawa – skorzystaj z naszych usług i zadbaj o dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych!

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Nasz dietetyk - mgr Ewa Neumann

Przeczytaj więcej

Dietetyk dziecięcy Warszawa – fachowe wsparcie dla dzieci i młodzieży

 

Jeśli interesują Cię profesjonalne usługi z obszarów takich jak: dietetyk dla dzieci Warszawa oraz dietetyk dla młodzieży Warszawa, to Centrum Terapii i Rozwoju Akson jest właściwym wyborem. Nasz personel posiada specjalistyczną wiedzę, która pozwala mu nieść pomoc osobom zmagającym się z różnymi trudnościami, takimi jak np. problemy hormonalne czy cukrzyca. Jak wygląda współpraca z nami?

 

Pierwszy krok w drodze po zdrowie to specjalistyczna konsultacja dietetyczna Warszawa. Nasz wykwalifikowany dietetyk przeprowadzi podczas niej kompleksowy wywiad i badanie. Oceni styl życia, preferencje żywieniowe oraz cele zdrowotne Twojego dziecka. Następnie na podstawie zebranych informacji przygotuje plan żywieniowy dostosowany do zapotrzebowania energetycznego oraz preferencji smakowych.