Umów się online

Zadzwoń do nas

Terapia dla par i rodzin w Warszawa

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Przechodzisz kryzys w związku i zależy Ci na tym, aby wspólnie wyjść na prostą? Terapia dla par Warszawa w Centrum Terapii i Rozwoju Akson to szansa na znalezienie sposobu na poprawę tej trudnej sytuacji. Wsparcie wykwalifikowanego terapeuty pozwoli Tobie i Twojemu partnerowi lub partnerce lepiej zrozumieć perspektywę drugiej strony, wypracować kompromisy w różnych kwestiach i wspólnie zbudować fundament, dzięki któremu Wasze małżeństwo przetrwa chwile próby.

 

Psychoterapia dla par Warszawa – daj swojemu związkowi drugą szansę i zatroszcz się o jego przyszłość!

 

 

Terapia dla par w Warszawie – kiedy warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty?

 

W jakich przypadkach dobrym wyborem jest umówić się na wizytę w Centrum Terapii i Rozwoju Akson, aby skorzystać z usługi: psychoterapia par Warszawa? Przyczyny skłaniające do zdecydowania się na ten krok mogą być bardzo różne. Doświadczony psycholog małżeński Warszawa – porady i wsparcie kompetentnego specjalisty będą bezcenne, gdy w Waszej relacji występują takie trudności jak m.in.:

 

 • brak prawidłowej komunikacji,
 • konflikty na tle światopoglądowym,
 • kryzys emocjonalny jednego lub obojga partnerów,
 • zdrada,
 • niezadowolenie ze sfery intymnej związku,
 • niedostateczne zaangażowanie jednego z partnerów w relację,
 • nieporozumienia związane ze sposobem wychowywania dzieci,
 • kłopoty finansowe wynikające np. z utraty pracy,
 • problemy związane z chorobą bądź utratą któregoś z członków rodziny.

 

Jeśli w ostatnim czasie zauważasz, że w Twoim związku pojawiają się problemy i coraz więcej sytuacji kryzysowych, to znak, że warto skorzystać terapii, którą oferuje nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna Akson.

 

 

Psycholog dla par Warszawa – wsparcie w zażegnaniu kryzysu i konfliktów

 

 

Kiedy funkcjonujesz w danym środowisku, nie zawsze jesteś w stanie trafnie zidentyfikować pojawiające się w nim problemy. Profesjonalna terapia dla małżeństw Warszawa – nasz specjalista prowadzący sesje terapeutyczne dla par dogłębnie pozna Waszą aktualną sytuację, a także kłopoty, z jakimi zmagaliście się w przeszłości i wspólnie z Wami opracuje rozwiązania, które mają pomagać w systematycznej poprawie jakości związku oraz uniknięciu analogicznych problemów w przyszłości.

 

Terapia par prowadzona jest w Akson przez doświadczonych terapeutów, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i narzędziami pozwalającymi na znalezienie najlepszych możliwych dróg wyjścia z Waszego kryzysu. W naszej poradni dbamy o to, aby partnerzy oraz terapeuta pracowali nad problemem w atmosferze empatii i zrozumienia. Podczas spotkań z psychoterapeutą par każdy z partnerów będzie miał możliwość przedstawienia swojej perspektywy bez oceniania czy generalizowania ze strony specjalisty. Na bieżąco wyjaśniane będą również ewentualne wątpliwości, które mogą w naturalny sposób pojawić się na każdym etapie terapii.

 

Jeśli chcesz się zaangażować i zacząć uczestniczyć w sesjach z kompetentnym specjalistą z poradni małżeńskiej, to zachęcamy do skorzystania z usługi terapia par Warszawa proponowanej przez Centrum Terapii i Rozwoju Akson.

 

 

 

Jak wygląda terapia par Warszawa Praga Południe w poradni Akson?

 

Sposób, w jaki pracuje psycholog par Warszawa, pozostaje zagadką dla wielu osób na początkowym etapie zainteresowania tematem pomocy terapeutycznej w związku. Zastanawiasz się, jak wygląda psychoterapia małżeństw i par w naszej poradni? Przyjęty model pracy terapeutycznej oraz częstotliwość spotkań będzie się różnić między innymi od Waszych potrzeb, problemów, z jakimi się borykacie oraz celu samej terapii.

 

Terapia dla par Warszawa Praga Południe inicjowana jest konsultacjami. Podczas takiego spotkania specjalista dowiaduje się, jakie są przyczyny Waszej decyzji o rozpoczęciu terapii i do czego chcecie dążyć. Pozwala mu to zdecydować, jaki zestaw działań sprawi, że można będzie powiedzieć w przyszłości o tym, iż psychoterapia par jest skuteczna w Waszym przypadku.

 

Na czym polega terapia małżeństw i par w Akson? Są to regularne spotkania z psychoterapeutą, z których każde trwa 75 minut. W zależności od potrzeb partnerów terapia małżeństw i par skupiać się może m.in. na:

 

 • diagnozie problemów występujących w związku,
 • pracy nad komunikacją między partnerami,
 • rozwijaniu umiejętności rozwiązywania konfliktów, które niekiedy trapią pary nawet 7 dni w tygodniu,
 • poprawie funkcjonowania sfery intymnej w związku.

 

Osoby pozostające w związku, który nie spełnia ich oczekiwań, nierzadko zastanawiają się, ile wynosi czas trwania terapii. Aby psychoterapia małżeńska Warszawa przyniosła satysfakcjonujące efekty, należy liczyć się z tym, że w wielu przypadkach musi ona trwać przynajmniej kilka miesięcy. Czasami jednak okazuje się, że dzięki terapii udało się wyeliminować tę jedną, jedyną trudność, z którą borykała się dana para i cały cykl terapeutyczny można zakończyć szybciej.

 

 

 

 

 

 

Kto może skorzystać z terapii par w Warszawie prowadzonej przez Akson?

 

Częste wątpliwości, z którymi zmagają się pary i małżeństwa podczas podejmowania decyzji o tym, czy zdecydować się na terapię, dotyczą tego, czy ich problemu kwalifikują się do omówienia ze specjalistą. Ta niepewność nie jest niczym zaskakującym, wystarczy zauważyć, że analogiczne rozterki pojawiają się u wielu osób np. w przypadku terapii indywidualnej. Dla kogo więc stworzona jest nasza usługa psycholog dla par Warszawa?

 

Na starcie należy podkreślić, że terapia dla małżeństw i par pomaga nie tylko w sytuacji, gdy Wasz związek przeżywa kryzys. Warto skorzystać z terapii także w celu profilaktycznym – usługa psycholog małżeński Warszawa daje szansę na skuteczną budowę zdrowej więzi między partnerami i bieżące rozwiązywanie ewentualnych konfliktów i nieporozumień. Należy przy tym zaznaczyć, że bardzo istotną rolę odgrywa nastawienie obojga partnerów biorących udział w sesjach. Aby psychoterapia dla par Warszawa mogła odnieść zadowalające efekty, konieczna jest gotowość obu stron do systematycznej pracy nad relacją oraz ich otwartość na wsparcie specjalisty.

 

Na uwagę zasługuje również fakt, że nasza terapia dla par Warszawa Praga południe to odpowiednie rozwiązanie dla związków o różnym stażu. Oferowana przez nas pomoc terapeuty par okazuje się przydatna zarówno dla wieloletnich małżeństw z dziećmi, jak i mniej doświadczonych związków, które są dopiero na wczesnym etapie rozwoju.

 

 

 

Terapia dla par Warszawa cena – ile kosztuje psychoterapia małżeństw i par w Akson?

 

Chcesz zadbać o lepszą kondycję swojego związku, ale nie wiesz, jaki jest koszt sesji u specjalisty? Profesjonalna terapia dla par Warszawa cena – w przypadku oferty Centrum Terapii i Rozwoju Akson wynosi ona 200 złotych za 75 minut sesji. Jest to opłacalna inwestycja dla wszystkich osób, którym zależy na szczęśliwym związku, satysfakcjonującym obie jego strony.

 

Psychoterapia par i małżeństw Warszawa – umów się na konsultacje w naszej poradni

 

Interesuje Cię terapia małżeńska Warszawa i zastanawiasz się, w jakiej poradni z niej skorzystać? Jako Centrum Terapii i Rozwoju Akson oferujemy wsparcie doświadczonych terapeutów, których wiedza i umiejętności pozwolą umocnić Waszą relację i przezwyciężyć trapiący Was kryzys. Psychoterapia par stanowi szansę na zidentyfikowanie źródeł problemów, a następnie wypracowanie sposobów na skuteczne poradzenie sobie z nimi. Warto dodać, że w naszej ofercie znajdują się również inne specjalistyczne usługi, takie jak m.in. terapia psychologiczna online, która umożliwia uzyskanie fachowego wsparcia bez wychodzenia z domu.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Terapia małżeńska Warszawa – nieoceniona pomoc w budowie lepszego związku

Występowanie różnego rodzaju problemów w związkach jest zupełnie naturalnym zjawiskiem. Na co dzień zmagasz się przecież z wieloma trudnościami, które w oczywisty sposób wpływają na relacje z partnerem. Niekiedy jednak dochodzi do momentu, gdy częstotliwość konfliktów niebezpiecznie wzrasta, a między Wami coraz bardziej wytwarza się kryzysowa aura. Psychoterapia par Warszawa pozwala przemienić to, co wydaje się ślepą uliczką w Waszej relacji, w początek czegoś nowego: silniejszego i trwalszego. Działania podejmowane przez psychoterapeutę umożliwią poprawę wzajemnego zrozumienia oraz wdrożenie stopniowych zmian w Waszym małżeństwie lub związku partnerskim.

Psychoterapia dla par i rodzin Warszawa – szansa na porozumienie się z partnerem

Usługa psychoterapia małżeńska Warszawa terapia dla par pozwala na skuteczną pracę nad związkiem i jego wielopłaszczyznowy rozwój. Pod wpływem pomocy z zewnątrz małżonkowie mogą się przed sobą otworzyć i szczerze przyznać, co im leży na sercu. Pozwala to na dostrzeżenie potrzeb drugiej osoby oraz wyeliminowanie narastających przez długi czas nieporozumień. Celem terapii dla par i rodzin w Warszawie może być nie tylko wyrażenie swoich potrzeb przez partnerów. Podczas sesji terapeutycznych można poruszyć również m.in. temat wychowania dzieci oraz różnicy poglądów w tym obszarze. Dzięki wsparciu specjalisty, jakim jest nasz wykwalifikowany psycholog par Warszawa, masz możliwość wraz z partnerem ustalić wspólne podejście do tego tematu i usprawnić Wasz model opieki nad dzieckiem.