26 marca 2023

Czytaj z Akson! Autorskie opowiadanie już dostępne!

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Psycholog nie taki straszny jak go malują!

 

 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że Twoje dziecko przestało o czymś mówić lub zaczął zachowywać się inaczej, niż zwykle? Czy zdarza Ci się myśleć, że nie wiesz jak pomóc mu w radzeniu sobie z emocjami? To normalne, że jako rodzice, czasami nie mamy wszystkich odpowiedzi. Jednak nie warto się poddawać - istnieją specjaliści, którzy służą swoją pomocą.

 

Dziś chcielibyśmy zaprosić Was do pobrania naszego bezpłatnego pliku pdf z autorskim opowiadaniem "Tajemnicza wizyta Kubusia u Pani Psycholog". Ta urocza i pouczająca historia opowiada o chłopcu, który z pomocą specjalisty zaczął lepiej radzić sobie z własnymi emocjami. To doskonała okazja, aby porozmawiać z dzieckiem o tym, jak ważne jest wyrażanie swoich uczuć i jakie korzyści wynikają z rozmowy z psychologiem.

 

Warto pamiętać, że nie ma nic złego w poszukiwaniu pomocy specjalisty. W Centrum Terapii i Rozwoju Akson znajdują się doświadczeni terapeuci, którzy pomogą dziecku zrozumieć i poradzić sobie z trudnymi emocjami. Nasze Centrum oferuje wiele różnych form terapii, a każda z nich jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji dziecka.

 

Pobierz nasz plik pdf z opowiadaniem "Tajemnicza wizyta Kubusia u Pani Psycholog" i przeczytaj je swojemu dziecku. Pomoże to zrozumieć mu, że nie ma nic złego w szukaniu pomocy specjalisty i zachęcić do rozmowy o własnych emocjach.