13 lutego 2023

Trening Umiejętności Społecznych dla osób dorosłych

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Czym jest TUS dla dorosłych?

 

Trening umiejętności społecznych dla dorosłych jest formą terapii lub szkolenia, które pomaga osobom dorosłym w rozwijaniu i ulepszaniu ich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

 

Celem treningu jest pomóc osobom w nawiązywaniu i utrzymywaniu zdrowych i pozytywnych relacji z innymi ludźmi, w tym rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i partnerami. Trening może pomóc w rozwiązywaniu problemów interpersonalnych, takich jak trudności w komunikacji, konflikty, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji oraz brak umiejętności społecznych.

 

Zajęcia są prowadzone  grupowo i często obejmują ćwiczenia, dyskusje i wypracowania, aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu i doskonaleniu swoich umiejętności społecznych.

 

 

Dla kogo jest TUS dla dorosłych?

 

Trening umiejętności społecznych dla dorosłych jest przeznaczony dla osób, które chcą poprawić swoje relacje z innymi i rozwijać swoje umiejętności społeczne.

 

Mogą to być osoby, które mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu zdrowych relacji z innymi, w tym z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Mogą to być również osoby, które mają trudności w komunikacji, radzeniu sobie z konfliktami lub nieporozumieniami i chcą rozwijać swoje umiejętności interpersonalne.

 

Trening może być również przydatny dla osób, które doświadczyły trudności w swoich relacjach i chcą poprawić swoje umiejętności społeczne, aby uniknąć podobnych trudności w przyszłości.

 

 

Kiedy rusza grupa TUS dla dorosłych?

 

Zbieramy właśnie zapisy :) Najbliższa grupa ruszy 01.03.2023r., spotkania będą realizowane w środy w godzinach popołudniowych