02 listopada 2022

STRASZNIE fajny czas razem, czyli jesienne świętowanie w domu

BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Brak planów na wieczór? Pora zorganizować STRASZNIE fajny czas razem Spokojnie, przychodzimy z pomocą wszystkim duszkom, które planują spędzić Halloween w domu Mamy dla Was kilka prostych propozycji zabaw, które możecie zorganizować w domu - dobra zabawa gwarantowana dla całej rodziny
 
OWOCOWE ŁOWY
Potrzebujesz:
- Jabłka
- miskę z wodą lub sznurek
W najbardziej znanej wersji, dzieci starają się wyjąć pływające w misce z wodą owoce. Cała trudność polega na tym, że nie mogą używać rąk. Jabłka trzeba więc wyciągać ustami. Jeśli nie chcemy narażać podłogi na zalanie wodą, możemy owoce powiesić na sznurkach, a zadaniem dzieci, jest ich zjedzenie. Oczywiście zawodnicy nie mogą pomagać sobie rękami. Zadanie nie jest łatwe, ale uczy sprawności, taktyki i przede wszystkim składnia do zjedzenia zdrowej przekąski.
 
 
 
 
STRASZNE PRZEKĄSKI
Ciekawą propozycją jest przygotowanie halloweenowej pizzy. Na spodzie wystarczy rozsmarować czerwony sos, a ser ułożyć w cienkie linie, tworząc z niego wzór pajęczyny. Pająki możemy wykonać z warzyw, np pomidorów czy oliwek.
Jeszcze więcej możliwości daje przygotowanie domowych ciastek – muffinek, babeczek czy pierniczków
 
 
.
ŚLADAMI STÓP I ZNAKÓW
Tą ostatnią zabawę możemy zorganizować zarówno na dworze, jak i w domu. Ważne, by jasno określić pole gry, inaczej maluchy mogą zawędrować bardzo daleko…
W najprostszej wersji wystarczy, że oświadczymy dzieciakom, że w danym pomieszczeniu zostały ukryte skarby i mogą ich poszukać. Jeśli jednak mamy więcej czasu, na zorganizowanie zabawy, możemy się pokusić o stworzenie prawdziwej mapy skarbów. Nie zapomnijmy o umieszczeniu na niej podobizn potworów, które strzegą łupów. Niech mali poszukiwacze wiedzą, że zadanie wcale proste nie jest i żeby zdobyć upragnione skarby, będą musieli wykazać się nie lada odwagą!
 
 
Dobrej zabawy!