BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Monika Żelazek

Neuropsycholog, psycholog osób dorosłych, trener Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązań

Jestem psychologiem pracującym na co dzień w Szpitalu Grochowskim na oddziale Terapii i Rehabilitacji Neurologicznej, gdzie prowadzę diagnozę i terapię neuropsychologiczną oraz wsparcie pacjentów. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję założenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz wiedzę z zakresu neuropsychologii. 

 

Przez ponad 5 lat pracowałam w Akademickim Centrum Medycznym, gdzie prowadziłam diagnozę oraz terapię funkcji poznawczych u pacjentów neurologicznych, a także kierowałam pracą zespołu Psychologiczno-Terapeutycznego. W tym samym czasie intensywnie rozwijałam swoje zainteresowania związane z neuropsychologią, o czym świadczą ukończone studia podyplomowe z Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, szkolenie „Diagnostyka Mózgu w chorobach neurologicznych, odczytywanie dokumentacji medycznej” oraz uczestnictwo w licznych konferencjach.

 

Kurs z prowadzenia treningów EEG Biofeedback ukończyłam w 2016 roku i od tej pory odkrywa ogromne możliwości terapeutyczne tej metody w zwiększaniu skuteczności funkcjonowania mózgu.

 

Prywatnie jestem miłośniczką thrillerów medycznych oraz jazdy na rolkach.

 

Pracuję z: osobami dorosłymi

Wykonuję: diagnozę neuropsychologiczną, terapie oraz konsultacje psychologiczne, krótkoterminowe terapie w oparciu o TSR