BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Sprawdź terminy

Anna Kamińska

Psycholog dzieci i młodzieży, pedagog specjalny

Anna posiada bogate doświadczenie zawodowe, które obejmuje pracę jako trener programów profilaktycznych w szkołach, gdzie z pasją angażowała się w rozwijanie umiejętności życiowych młodzieży. Pracując w fundacji Vis Maior jako koordynator projektów, wykazała się wyjątkową umiejętnością zarządzania i realizacji inicjatyw mających na celu wsparcie osób w potrzebie.

 

Anna jest również doświadczonym pedagogiem specjalnym i wychowawcą w przedszkolu niepublicznym, gdzie z empatią i zaangażowaniem wspierała najmłodszych w ich rozwoju. Jej praca jako terapeuta na obozach terapeutycznych oraz w szkole dla dzieci z autyzmem podkreśla jej głębokie zrozumienie i umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

Anna ukończyła licencjat z pedagogiki, ze specjalnością w wychowaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także uzyskała tytuł magistra pedagogiki specjalnej w zakresie oligofrenopedagogiki oraz magistra psychologii. Jej edukacja i doświadczenie zawodowe czynią ją wyjątkowo kompetentnym specjalistą, gotowym sprostać różnorodnym wyzwaniom w pracy z dziećmi i młodzieżą.