BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Sprawdź terminy

Anna Kamińska

Psycholog dzieci i młodzieży, pedagog specjalny,

diagnosta Binet-V, diagnosta ADOS-2, diagnosta ADHD testem Conners 3

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, które obejmuje pracę jako trener programów profilaktycznych w szkołach, gdzie z pasją angażowała się w rozwijanie umiejętności życiowych młodzieży. Pracując w fundacji Vis Maior jako koordynator projektów, wykazałam się umiejętnością zarządzania i realizacji inicjatyw mających na celu wsparcie osób w potrzebie.

 

Jest również doświadczonym pedagogiem specjalnym i wychowawcą w przedszkolu niepublicznym, gdzie z empatią i zaangażowaniem wspierałam najmłodszych w ich rozwoju. Moja praca jako terapeuta na obozach terapeutycznych oraz w szkole dla dzieci z autyzmem dała mi  głębokie zrozumienie i umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

Ukończyłam licencjat z pedagogiki, ze specjalnością w wychowaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także uzyskałam tytuł magistra pedagogiki specjalnej w zakresie oligofrenopedagogiki oraz magistra psychologii. Moja edukacja i doświadczenie zawodowe czynią mnie kompetentnym specjalistą, gotowym sprostać różnorodnym wyzwaniom w pracy z dziećmi i młodzieżą.

 

Uczestniczę na bieżąco w dodatkowych kursach i szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje. W ostatnich latach swoje zainteresowania kieruję w stronę diagnostyki, dlatego też ukończyłam szkolenia diagnostyczne z zakresu posługiwania się testem diagnostycznym Conners 3, testem ADOS-2, Skali Inteligencji Binet-V. Biegle posługuje się także innymi narzędziami pozwalającymi na diagnostykę dzieci i młodzieży pod kątem depresji czy zaburzeń osobowości.