BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Anita Czapla

terapeuta i diagnosta Integracji Sensorycznej

psycholog, trener TUS, terapeuta ręki

Jestem psychologiem z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii zdrowia i niepełnosprawności na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu diagnozy i terapii integracji sensorycznej na Poznańskiej Akademii Medycznej Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Warszawie.

 

Specjalizuję się w terapii integracji sensorycznej, terapii ręki oraz terapii Treningu Umiejętności Społecznych. Moje umiejętności obejmują prowadzenie terapii grupowej oraz indywidualnej. Pracuje również z najmłodszymi. Prywatnie jestem mamą dwóch żywiołowych synków, którzy codziennie pokazują mi, że dzieci to wspaniałe istoty, które wiele uczą się od nas, ale my również możemy się wiele nauczyć od nich.

 

Swoje doświadczenie zaczynałam od pracy w przedszkolu integracyjnym wspierając dzieci z autyzmem oraz inne dzieci wymagające szczególnej pomocy w integracji z grupą przedszkolną. W pracy towarzyszę dzieciom w rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z emocjami, zmianą zachowania. Do swojej pracy podchodzę z pokładami ciepła, wyrozumiałości, zrozumienia i empatii. Bardzo ważne jest dla mnie nawiązanie dobrej relacji z dzieckiem jak i rodzicem.

 

W swojej pracy łączę doświadczenie psychologa jak i rodzica. Każdy dzień pracy z najmłodszymi jest dla mnie pięknym wyzwaniem, do którego podchodzę nie tylko z otwartą głową, ale przede wszystkim z otwartym sercem.

 

Jeśli poszukujesz terapeuty, który podejdzie do Twojego dziecka z pełnym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem serdecznie zapraszam. Razem możemy wspierać rozwój i dobrostan Twojego dziecka, pomagając mu w osiągnięciu pełni jego możliwości.