BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Umów się!

Agnieszka Stanisławska

Kinezjolog, naturopata

 

Moją intencją jest po prostu pomóc ludziom poczuć się lepiej.

Od wielu lat zgłębiam tematy świadomości i energii, podążając za różnymi metodami i praktykując we własnym życiu narzędzia i procesy energetyczne. Pracuję metodami neuroenergetycznej kinezjologii, jestem terapeutą Reiki, a także praktykiem Access Bars™, Access Facelift™. Jestem współzałożycielem i czynnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologii Zintegrowanej.

Od ponad 10 lat pracuję w ten sposób ze sobą, swoją rodziną i przyjaciółmi. 20 lat temu potrzebowałam wsparcia zaintrygowana możliwościami naturalnych metod, które były bardzo skuteczne i zmieniły mój system przekonań oraz spojrzenie na siebie i otoczenie, postanowiłam się ich nauczyć – początkowo, aby pomóc sobie i bliskim, a z biegiem czasu także tym, którzy zdecydowali się otworzyć na ten nietypowy system pracy. Poznałam wiele metod prowadzących do odzyskania równowagi, szczęścia i spełnienia w życiu, takich jak Reiki, Recall Healing (ukończyłam cykl warsztatów u jej twórcy – Gilberta Renaud), Access Consciousness, Soul Body Fusion, Theta Healing i metody neuroenergetycznej kinezjologii, poznając co działa a co nie. W efekcie, rozwój osobisty stał się moją życiową pasją. Satysfakcja, gdy ktoś wraca do równowagi, czuje mniej bólu, ma więcej energii, spokoju, lekkości – jest bezcenna.

Cały czas poszerzam swój kinezjologiczny warsztat, pogłębiając swoją wiedzę w tym zakresie, co pomaga mi zrozumieć sygnały jakie wysyła nasze ciało oraz daje mi większą pewność i świadomość wykonywanej pracy.

W wolnym czasie lubię jazdę na rowerze oraz wypoczywać na łonie natury.

 

W naszym centrum zajmuję się:

- Kinezjologią

- Naturopatią