Zapisz się!

Nasze centrum tworzą ludzie z pasją i wyspecjalizowanym wykształceniem. Jesteśmy zespołem specjalistów, który indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Zawsze rzetelnie diagnozujemy problem, układamy zindywidualizowaną terapię.

 

Mieścimy się na warszawskiej Pradze Południe w sąsiedztwie bogatej zieleni parku Znicza. Specjalizujemy się w prowadzeniu terapii psychologicznej, terapii logopedycznej, terapii integracji sensorycznej oraz terapii pedagogicznej.

 

Dbamy o to, żeby każdy czuł się u nas dobrze. Wiemy, że dobre nastawienie to już połowa sukcesu każdego procesu.

Akson - To nasza pasja!

Partnerzy

ul. Filomatów 27 lok. 2
04-134 Warszawa

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 21:00

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego dla siebie lub bliskich? W takim razie skorzystaj z naszej pomocy. Centrum Akson – poradnia psychologiczna Warszawa, to miejsce, w którym otrzymasz wsparcie i zrozumienie.


Poradnia psychologiczna dla dzieci Warszawa – pomoc dla najmłodszych


Jeśli martwi Cię stan psychiczny Twojego dziecka, to kontakt z psychologiem jest bardzo dobrym pomysłem. Nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna Warszawa jest otwarta dla wszystkich rodziców, którzy dbają o potrzeby swoich pociech.


Kiedy warto odwiedzić centrum terapii Warszawa? Zawsze, gdy niepokoi Cię zachowanie dziecka. Szczególnie zwróć uwagę na:


  • napady złości, płaczu, lęku,
  • ważne zmiany w życiu dziecka np. rozwód rodziców,
  • problemy z wyrażaniem emocji,
  • kontakty z rówieśnikami,
  • trudności w rozwoju mowy.


Nasza poradnia psychologiczna Warszawa Praga Południe zapewnia kompleksowe wsparcie. Otrzymasz u nas wsparcie nie tylko psychologa, ale także innych specjalistów. Oferujemy terapie logopedyczne i integracji sensorycznej w Warszawie.


Poradnia psychologiczna dla młodzieży Warszawa – wsparcie dla nastolatków


Okres nastoletni to czas wielu zmian. Młodzież boryka się z licznymi problemami, takimi jak niskie poczucie własnej wartości, problemy w kontaktach z rówieśnikami, kłopoty w nauce.


Nasza poradnia pedagogiczna Warszawa oferuje pomoc młodzieży. Zapewniamy zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe wsparcie. Terapie psychologiczne Warszawa pomagają nastolatkom uporać się z trudnościami.


Na pierwsze spotkanie zapraszamy samych rodziców. Pomoc psychologiczna dla młodzieży rozpoczyna się od wywiadu, który pomoże zrozumieć sytuację z perspektywy rodziców. Kolejne spotkania w centrum psychoterapii Warszawa odbywają się zwykle z samym nastolatkiem.


Profesjonalna poradnia psychologiczna dla dorosłych Warszawa


Nasza poradnia psychologiczna Warszawa jest także otwarta dla dorosłych. Jeśli czujesz wewnętrzną potrzebę rozmowy z psychologiem, to umów się na spotkanie.


Do kogo jest skierowana wizyta w naszym centrum pomocy psychologicznej Warszawa? Przede wszystkim do osób, które mierzą się z takimi problemami, jak m.in.:


  • brak poczucia sensu życia,
  • wahania nastroju,
  • problemy ze snem,
  • zaburzenia odżywiania,
  • traumy związane z wydarzeniami z przeszłości.


Jeśli obserwujesz u siebie zmiany w zachowaniu i samopoczuciu, to także warto skorzystać z terapii psychologicznej. Nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna Praga Południe to miejsce, w którym każdy dorosły otrzyma pomoc. Oferujemy także terapię dla dorosłych online.


Interesuje Cię profesjonalna pomoc psychologiczna w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu!