Potrzebujesz wsparcia psychologicznego dla siebie lub bliskich? W takim razie skorzystaj z naszej pomocy. Centrum Akson – poradnia psychologiczna Warszawa, to miejsce, w którym otrzymasz wsparcie i zrozumienie.


Poradnia psychologiczna dla dzieci Warszawa – pomoc dla najmłodszych


Jeśli martwi Cię stan psychiczny Twojego dziecka, to kontakt z psychologiem jest bardzo dobrym pomysłem. Nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna Warszawa jest otwarta dla wszystkich rodziców, którzy dbają o potrzeby swoich pociech.


Kiedy warto odwiedzić centrum terapii Warszawa? Zawsze, gdy niepokoi Cię zachowanie dziecka. Szczególnie zwróć uwagę na:


  • napady złości, płaczu, lęku,
  • ważne zmiany w życiu dziecka np. rozwód rodziców,
  • problemy z wyrażaniem emocji,
  • kontakty z rówieśnikami,
  • trudności w rozwoju mowy.


Nasza poradnia psychologiczna Warszawa Praga Południe zapewnia kompleksowe wsparcie. Otrzymasz u nas wsparcie nie tylko psychologa, ale także innych specjalistów. Oferujemy terapie logopedyczne i integracji sensorycznej w Warszawie.


Poradnia psychologiczna dla młodzieży Warszawa – wsparcie dla nastolatków


Okres nastoletni to czas wielu zmian. Młodzież boryka się z licznymi problemami, takimi jak niskie poczucie własnej wartości, problemy w kontaktach z rówieśnikami, kłopoty w nauce.


Nasza poradnia pedagogiczna Warszawa oferuje pomoc młodzieży. Zapewniamy zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe wsparcie. Terapie psychologiczne Warszawa pomagają nastolatkom uporać się z trudnościami.


Na pierwsze spotkanie zapraszamy samych rodziców. Pomoc psychologiczna dla młodzieży rozpoczyna się od wywiadu, który pomoże zrozumieć sytuację z perspektywy rodziców. Kolejne spotkania w centrum psychoterapii Warszawa odbywają się zwykle z samym nastolatkiem.


Profesjonalna poradnia psychologiczna dla dorosłych Warszawa


Nasza poradnia psychologiczna Warszawa jest także otwarta dla dorosłych. Jeśli czujesz wewnętrzną potrzebę rozmowy z psychologiem, to umów się na spotkanie.


Do kogo jest skierowana wizyta w naszym centrum pomocy psychologicznej Warszawa? Przede wszystkim do osób, które mierzą się z takimi problemami, jak m.in.:


  • brak poczucia sensu życia,
  • wahania nastroju,
  • problemy ze snem,
  • zaburzenia odżywiania,
  • traumy związane z wydarzeniami z przeszłości.


Jeśli obserwujesz u siebie zmiany w zachowaniu i samopoczuciu, to także warto skorzystać z terapii psychologicznej. Nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna Praga Południe to miejsce, w którym każdy dorosły otrzyma pomoc. Oferujemy także terapię dla dorosłych online.


Interesuje Cię profesjonalna pomoc psychologiczna w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu!Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Akson - To nasza pasja!

Nasze centrum tworzą ludzie z pasją i wyspecjalizowanym wykształceniem. Jesteśmy zespołem specjalistów, który indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Zawsze rzetelnie diagnozujemy problem, układamy zindywidualizowaną terapię.

 

Mieścimy się na warszawskiej Pradze Południe w sąsiedztwie bogatej zieleni parku Znicza. Specjalizujemy się w prowadzeniu terapii psychologicznej, terapii logopedycznej, terapii integracji sensorycznej oraz terapii pedagogicznej.

 

Dbamy o to, żeby każdy czuł się u nas dobrze. Wiemy, że dobre nastawienie to już połowa sukcesu każdego procesu.

Zapisz się!

Zadzwoń do nas

Umów się online

Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera oraz kompleksowa, skuteczna pomoc – oto trzy pojęcia, które doskonale definiują nasze Centrum Terapii i Rozwoju Akson. Pracują tu wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług terapeutycznych. Dużą część naszych klientów stanowią rodzice, którzy chcą zapewnić swoim pociechom profesjonalną pomoc oraz optymalne warunki do harmonijnego rozwoju od najmłodszych lat.

Profesjonalne wsparcie