BM GROUP SP.Z.O.O  NIP:1133112135 al. Stanów Zjednoczonych 26a, Warszawa

Polityka prywatności


Rejestracja tel. :

Poniedziałek-Piątek

9:00-21:00

Placówka czynna:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21:00

 

al. Stanów Zjednoczonych 26a
03-964 Warszawa

Partnerzy

Sposoby płatności

Regulamin

Podczas diagnozy uwzględniane są różne obszary funkcjonowania, takie jak komunikacja, spostrzeganie sensoryczne, umiejętności społeczne oraz powtarzalne wzorce zachowań. Wykorzystuje się różne narzędzia, w tym obserwacje, testy psychologiczne, wywiady z rodzicami i nauczycielami oraz analizę historii rozwojowej.

 

Znaczenie całościowej diagnozy w kierunku spektrum autyzmu nie może być przeceniane. Wczesne wykrycie i odpowiednie wsparcie mogą znacznie poprawić jakość życia osób z autyzmem, umożliwiając im rozwój i pełniejsze uczestnictwo w społeczeństwie. Dlatego ważne jest, aby rodzice i opiekunowie zgłaszali wątpliwości dotyczące rozwoju dziecka do odpowiednich specjalistów, którzy przeprowadzą kompleksową diagnozę.

Diagnoza adhd u Dorosłych Warszawa. Diagnoza Autyzmu w Warszawie

 

Całościowa diagnoza w kierunku spektrum autyzmu, adhd oraz add

 

Całościowa diagnoza w kierunku spektrum autyzmu jest niezwykle istotna dla wczesnego wykrycia i odpowiedniego wsparcia osób z tym zaburzeniem. Przeprowadzenie kompleksowej oceny umożliwia lekarzom i specjalistom w zakresie autyzmu zrozumienie indywidualnych potrzeb pacjenta oraz opracowanie skutecznych strategii terapeutycznych.

Specjaliści w ramach współpracy Akson i proMind

Jakub Garbacki – lekarz, specjalista psychiatra, specjalista medycyny rodzinnej, psychiatra dzieci i młodzieży

 

W swojej pracy łączę doświadczenie zawodowe psychiatry z wiedzą z zakresu medycyny

rodzinnej (zwłaszcza pograniczem pediatrii, chorób wewnętrznych, endokrynologii, neurologii,chorób infekcyjnych i immunologii z psychiatrią), co daje szerokie spektrum całościowego spojrzenia na pacjenta i jego rodzinę, Wspomagam także rodziny pacjentów w szeroko pojętej edukacji zdrowotnej i psychoedukacji pomagając w radzeniu sobie z chorobą pacjenta.

Podczas konsultacji zwracam uwagę na zmianę stylu życia, która może być tak samo skuteczna jak farmakoterapia i psychoterapia, a z pewnością wspomaga terapię.

Stosuję najnowsze i skuteczne metody terapii potwierdzone przez medycynę opartą na faktach naukowych (EBM).

 

Choroby: pełen zakres psychiatrii i leczenia uzależnień oraz medycyny rodzinnej(w szczególności choroby metaboliczne, zaburzenia neuroendokrynne, neurodegeneracyjne, geriatria i psychogeriatria, choroby wieku rozwojowego i zaburzenia rozwoju, zaburzenia

psychosomatyczne, psychoonkologia, psychodermatologia, choroby układu krążenia,

rehabilitacja i wspomaganie w stanach poudarowych i po urazach układu nerwowego, opieka nad kobietą ciężarną i rozwijającą się rodziną)
 

Możliwe konsultacje w języku angielskim.

 

Możliwość uzyskania:

-ZUS ZLA

-zaświadczenia lekarskie ZUS, KRUS, dla potrzeb zespołów ds. orzekania o niepełnosprawności

-zaświadczenia dla poradni psychologiczno-pedagogicznej

-zaświadczenia do celów adopcyjnych, rodziny zastępczej

-zaświadczenia do celów ochrony informacji niejawnych, badań kierowców, badań orzeczniczych

przy wydawaniu opinii na temat posiadania broni

-recepty na leki refundowane

Edyta Garbacka - psycholog, specjalista psycholog kliniczny, specjalista neuropsycholog

 

Pełna diagnostyka psychologiczna, neuropsychologiczna.

 

Terapia psychologiczna w oparciu o psychoterapię systemową, poznawczo-behawioralną, skoncentrowaną na rozwiązaniach

 

Diagnoza w kierunku spektrum autyzmu:

-wywiad z rodzicami ustrukturyzowany wywiad kliniczny w oparciu o narzędzia ASRS lub ADI-R,

-protokół diagnostyczny  ADOS2- czas wizyty do ok 1,5 godziny(badanie,kodowanie, wypełnienie  dok, wydanie opisu badania z omówieniem)

 

Diagnoza neuropsychologiczna - 60 minut,

Diagnoza ADHD,ADD w tym ADHD dorosłych-50 minut

dr Aneta Majkowska - autorytet wśród logopedów i neurologopedów

Dr hab. n. human. Aneta Majkowska jest specjalistą w dziedzinie logopedii i neurologopedii, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego Uczelni Łazarskiego oraz Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. z dziećmi i młodzieżą z wadami wzroku w Ośrodku Terapeutycznym w Laskach oraz z dziećmi i młodzieżą z wadami słuchu w Polskim Związku Głuchych, z osobami dorosłymi po udarach oraz w przedszkolach z dziećmi z autyzmem i zespołem Aspargera.

 

W obrębie specjalizacji szczególnie interesuje się: 

  • autyzmem,
  • zespołem Aspergera,
  • zespołem Retta,
  • afazją,
  • dysglosją,
  • dysfazją,
  • dyskalkulią,
  • mową osób z wadami słuchu lub wadą wzroku,
  • oligofazją,
  • wczesną interwencją logopedyczną.

 

Dr hab. n. human. Aneta Majkowska jest autorką publikacji naukowych dotyczących mowy i komunikacji z osobą niepełnosprawną.

Pełne badanie to pakiet 3 wizyt. Jak wygląda badanie psychiatryczne?

Diagnoza oraz opracowanie zaleceń

Na tej wizycie odbywa się podsumowanie diagnozy oraz omówienie zaleceń dotyczących leczenia i wskazanych terapii. Uzyskanie zaświadczenia lekarskiego, e-recepty - wystawiane pacjentom czyli po przejściu diagnostyki w Poradni proMind, jeśli jednak mają Państwo zgromadzoną aktualną dokumentację medyczną i psychologiczną, którą udostępnicie Państwo w formie skanów lub przenosicie się z innych placówek - chętnie udzielimy wsparcia w tym zakresie już od pierwszych wizyt.

Badanie psychiatryczne, drugie spotkanie

Na kolejnej wizycie odbywa się  badanie psychiatryczne dziecka (pacjenta) po analizie wcześniej zebranego wywiadu, przedstawionej dokumentacji. Tutaj jest też czas na ewentualne konsultacje z innymi specjalistami, wykonanie dodatkowych prób diagnostycznych.

Rozpoczynamy od wywiadu

Rozpoczynamy od wspólnej rozmowy wstępnej z pacjentem i rodzicami.  W przypadku pacjentów poniżej 18 roku życia na pierwsze spotkanie przychodzi wyłącznie rodzic/rodzice. Lekarz zbiera wywiad oraz analizuje dotychczasową dokumentację medyczną czy psychogiczno-pedagogiczną. Dokumenty można załączyć samodzielnie w aplikacji pacjenta MyDr (aplikacja do wizyt na android, iPhone lub komputer)

Skontaktuj się!

Cennik wizyt

Kompleksowa diagnostyka w kierunku spektrum autyzmu neuropsycholog, psycholog kliniczny – 3 wizyty łącznie 1850 zł (ADOS-2, ADI-R lub ASRS, wizyta podsumowująca z psychoedukacją i wsparciem rodzica, dziecka)

 

Lekarz:

 

Wizyta diagnostyczna dzieci i młodzież (do 4 pierwszych wizyt w tym otwierająca diagnostykę wizyta z rodzicem) - 480 zł / wizyta

 

Wizyty terapeutyczne dzieci i młodzież (od 4 wizyty) – 450 zł

 

Wizyta pierwsza dla osoby dorosłej – 400 zł

 

Wizyta kolejna osoby dorosłej – 350 zł

 

Wizyta internistyczna/pediatryczna/endokrynologiczna/psychodermatologiczna/psychoimmunologiczna(zab. odporności, alergie, zespoły gastro i kardio, zespół jelita drażliwego): do uzgodnienia czasem łącznie z psychiatryczną – 400 zł

 

Psycholog:

 

Badanie ADOS-2 (złoty standard diagnostyki spektrum autyzmu) - 1250 zł (czas trwania badania ok. 1h)

 

ASRS (badanie wywiad w kierunku spektrum autyzmu) – 350 zł (czas trwania badania ok. 1-2 h)

 

ADI-R (wywiad w kierunku spektrum autyzmu) - 350 zł (czas trwania badania od 1-2 h)

 

Conners-3 (badanie w kierunku ADHD, ADD) – 350 zł

 

Przygotowanie i wydanie opisu do badań psychologicznych – 250 zł

 

 

Wizyta psychologiczna (diagnostyka, interwencja, terapia, psychoterapia poznawczo-behawioralna CBT, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach TSR, systemowa) – 250 zł / 60 min.

 

Diagnoza neurologopedyczna wraz z opisem - 300 zł / 60min

Lokalizacja poradni

ProMind i Akson

Gabinet stacjonarny ProMind przy ul. Sierakowskiego 4 lok. 141 znajduje się w Porcie Praskim, klatka D od strony Lidla, wejście do gabinetu tylko na wyznaczone godziny, tylko przez wideodomofon, gabinet nie posiada poczekalni, parking przy Lidlu do 2 h bezpłatny, parkingi w Porcie Praskim w strefie płatnego parkowania, dogodny dojazd z całej aglomeracji warszawskiej .W pobliżu przystanki ZTM, tramwaj, autobus, metro, stacje kolejowe SKM i KM .

 

Budynek posiada windę i miejsca dla osób niepełnosprawnych.

 

Gabinet nie posiada poczekalni dlatego prosimy przychodzić na swoją wyznaczona godzinę oraz sprawdzać powiadomienia gdyż wizyta dla państwa komfortu i aby nie oczekiwać na nią może się o kilka minut przesunąć.

 

Konsultacje i diagnozy neurologopedyczne realizowane są w placówce Centrum Terapii i Rozwoju Akson przy al. Stanów Zjednoczonych 26a (Warszawa, Saska Kępa)

Rezerwacja wizyty i płatność

Warunkiem rezerwacji wizyty jest opłata w wysokości ceny pierwszej wizyty. Opłaty należy dokonać do dwóch godzin od rezerwacji najpóźniej do godziny 24 tego samego dnia - blikiem na telefon 579 069 250 lub przelewem natychmiastowym na konto 84 1160 2202 0000 0004 8001 9603 lub przelewem zwykłym, ale wówczas trzeba przesłać potwierdzenie przelewu na poradnia.promind@gmail.com (do 2h od rezerwacji) lub można poprosić na ten mail o wysłanie linka do szybkiej płatności przelewy24.

 

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko pacjenta oraz datę wizyty. Aby rezerwacja wizyty została utrzymana należy wykonać przelewu w dniu rezerwacji inaczej wizyta zostanie automatycznie odwołana, a pacjent będzie miał automatyczną blokadę dalszych zapisów.

 

Przypominamy, że na pierwszej wizycie dzieci i młodzieży w placówce czy wizycie telemedycznej są wyłącznie rodzice.

 

Dla wizyt neurologopedycznych w AKSON płatność realizowana w ciagu 24h za pomocą Paynow

Odwoływanie wizyty oraz dodatkowe informacje

Odwołanie bezkosztowe zarówno w ProMind jak i Akson jest możliwe dzień (24h) przed planowaną wizytą.

 

Odwołanie wizyty - próba jej przełożenia na inny termin w dzień wizyty zgodnie z regulaminem proMind to konieczność opłacenia czasu rezerwacyjnego lekarza w związku z zablokowaniem zapisu dla innych pacjentów - pełna kwota wizyty

 

Więcej informacji na:

www.poradniapromind.pl

Telefonicznie: 579 069 250

(w godzinach porannych pon-pt oraz 18-20 pn-pt, w pozostałych dniach i godzinach sms- oddzwaniamy) lub 606 636 596 (od godz.16 pn-pt oraz 10-18 so-niedz)